1269. Hakikatten sakınan putperestler Evime girecekler.

Gerçeği Kitap:
“15 Kasım 2014, Cumartesi 10:22

Sevgili kızım, bilinsin ki Vahiy Kitabı’nı reddeden ler Tanrı’nın sözünü inkar eder. Hakikat orada yer alır ve herhangi bir insan ondan uzak alırsa, kehanetleri inkar edin veya herhangi bir şekilde onlara katkıda bulunursa, o ıssız bir yere atılır.

 

Gerçek seni kurtuluşa götürür, Yeni Cennet’e giden yol da bana götürür. Kurtuluş sadece ben, İsa Mesih, İnsanoğlu aracılığıyla insana verilecektir. Ben Yol ve Işığım. Sadece ben ve benim kim olduğumu kabul etmen sayesinde, Tanrı’nın ışığını görebilirsin. Başka yolu yok. Seçtiğiniz başka bir yolu takip edin, ama kimse sizi Allah’a götürmez.

 

Eğer benim içiniseniz, erkek ve kız kardeşini sevgi, şefkat ve sabırla onurlandırmalısın. Dini inançları yüzünden başkalarını yargılamamalısın. Onları benim sevdiğim gibi seviyor olmalısın. Bu, onların inançlarını benimsemeniz ya da onlara saygı göstermeniz gerektiği anlamına gelmez, çünkü bunu yaparsanız beni inkar edersiniz. İki efendiye hizmet edemezsin. Önümde ki sahte tanrılara * bağlılık göstererek beni asla aşağılamamalısın.

Çatımın altındaki sahte tanrılara hürmet edeceğin gün tapınağıma saldıracağım ve içindeki her şeyi yok edeceğim gün olacak. Halkı etkilemek ve hayranlık peşinde olan bazı hizmetkârlarımın inancı ne kadar ılık. Kendi evimde bana ne kadar az saygı gösterilir, sana verdiğim her şey kayıtsızlıkla bir kenara atıldığında, eninde sonunda, benim kilisemde hiçbir şey kalmayacak.

Siz, sevgili takipçilerim ve Sözüm’e sadık kalan kutsal hizmetkarlarım ağır bir yüke sahip olacaksınız. Okültün saygısızlıklarına, sapkınlıklarına ve uygulamalarına tanık olacağınız zaman acı ve haysiyetsizlik çekmek zorunda kalabilirsiniz. Kutsal Bedenimin bu ihlallerinin çoğu zekice gizlenirken, gerçek sağduyuya sahip olanlar şok olacaklar, ama güçsüz olacaklar, bu tür şeyler olduğunda. Her yarıktan yankılanacak olan hile, bu sahtekarların zarar görmemesi için iki bin kişilik bir ordu gerekir.


Bu sahtekarlar benden gelmeyenler tarafından yönetiliyor. Bedenime sinsi yollarla sızdılar ve kilisemi tamamen ele geçirmeleri uzun zaman alacak. Yakında yaptıkları, Kutsal Ruh Armağanı ile kutsanmış olanlar tarafından ne oldukları için görülecek.Hakikatten sakınan putperestler evime girecekler ve orada kollarını açarak karşılanacaklar. Tanrı’nın tüm çocuklarına karşı çıkanları sessiz tutmak için sana sevgi göstermen gerektiği söylenecek. Çok az insan beni savunacak, İsa Mesih, ve bu küfür törenlerine itiraz etmeye cesaret edecek olanlar, benim En Kutsal Eucharist ev için kullanılan aynı sunaklar üzerinde yapılacak, susturulacak.Düşmanlarım Evimi ele geçirebilir ama Kilisemi ele geçiremeyebilir çünkü dünyadaki tüm Hıristiyanlar Kilisemi oluşturan. Allah’ın Kelamı’nı inkar etmeyi reddeden ve Tanrı’nın Kutsal Sözü’nün kurcalanmasına asla asla kabul etmeyen inananlar, kilisemi yeryüzünde koruyacaklardır. Ona karşı hiçbir şey galip gelmeyecek.

Sizin İsa”
1269. Hakikatten sakınan putperestler Evime girecekler.

 
* Priest burns Pachamama effigies in reparation for idol worship at Vatican

 

————-
Tanrı’da gerçek hayat:

Sana eziyet etmelerine izin verdim.

13 Aralık 1995  

Büyük bir çılgınlıkla beni duvara asmaya çalışıyorlar.
Sana dualarımı kapatmak istiyorlar.
Sözlerini çarpıttılar.
Ve şimdi yolumu engellemeye kararlılar.

Vassula’m, barış seninle olsun; Bunu en başından beri tahmin etmedim mi? kendi savunma üretmek için cazip olmayın; Tanıklarınız sizi savunacak; onların kuşatma işleri hiçliktir; güven Bana; yakında ayrılmak zorunda kalacak …. Sizi duvara yıkmak için inşa ettikleri duvarlara gelince, Ruhum onları havaya uçuracak; Ve eğer bana sadık kalırsan, şanıma senin aracılığıile göstereceğim; şimdi diyorlar ki: “ah …. şimdi onu yuttuk;” bilmedikleri ve gözlemlemedikleri şey Benim Bilgeliğimdir;

Sana gelince, çocuğum, Kiliseme karşı sürekli bir disiplin içinde yat ve sen benim iyiliğimin tadını çıkar; Bu günlerde, kiliseme, sizin aracılığınıza, Kötü olanın planlarını açıkladım; bu yüzden, öfke ile alev, Şeytan, bu dünyanın prensi, iyi tüm İşleri yenmek için yolda; o başından beri bir katildi ve amacı özellikle benim sacerdotal ruhlarım; o çalmak ve lanet benim çok Own getirmek için etrafında dolaşıyor …. Senin durumunu tersine çevirmek benim gücüm, Vassula, ama bildiğin gibi, bir hizmetçi efendisinden daha büyük değildir; Ben senin Üstadınızım ve yetkililer efendinize zulmettikleri için, onların da size eziyet etmelerine izin verdim;

ama “lo tedhal” 1 Seninleyim; Senin içkin, yiyeceğin, dinlenmen, huzurun ve sevincin olacağım. Gördün mü? dua ve bana tapın; dua et ve beni takip et; ic;”

http://www.tlig.org/en/messages/950 

 

 

Roma Katolik:
“Sıradan Zaman Otuz Ikinci Hafta Cuma
Lectionary: 495
Okuma 1WİS 13:1-9

Bütün insanlar, Tanrı’dan habersiz olan aptal doğaları ydı.
ve kim görülen iyi şeylerden kim kim olduğunu onu bilmek başarılı olamadı
ve eserleri okuyarak esnaf ayırt etmedi;
Ama
ya ateş, ya rüzgar, ya da hızlı hava,
ya da yıldızların devresi, ya da güçlü su,

ya da cennetin aydınları, dünyanın valileri,
tanrı olarak kabul edilirlerdi.
Eğer güzelliklerinden zevk lilerse, onları tanrı olarak sandılar.
Rab’bin bunlardan ne kadar daha mükemmel olduğunu bilsinler;
güzellik orijinal kaynağı için onları moda.
Ya da kudretleri ve enerjileri tarafından vurulurlarsa,
Bu şeylerden onları yapanın ne kadar güçlü olduğunu anlamalarına izin ver.
Yaratılan şeylerin büyüklüğü ve güzelliği için
onların orijinal yazar, benzetme ile, görülür.
Ama yine de, bu suç daha azdır;
Çünkü onlar, belki de
yoldan çıkmışlardır.
Allah’ı arayıp onu bulmak isterler.
Eserleri arasında yoğun bir şekilde arama yaptıkları için,
ama gördükleri şeyler dikkatlerini dağıtıyorlar, çünkü görülen şeyler adil.
Ama yine de, bunlar bile affedilebilir değil.
Çünkü şimdiye kadar bilgide başarılı oldular.
dünya hakkında spekülasyon yapabileceklerini,
Rabbini nasıl daha çabuk bulamadılar?

Responsorial MezmurPS 19:2-3, 4-5AB

R.(2a) Gökler Allah’ın yüceliğini ilan eder.
Gökler Tanrı’nın ihtişamını ilan eder.
ve firmament onun el işi ilan eder.
Gün, gün kelime döker
ve geceden geceye bilgi verir.
R. Gökler Tanrı’nın ihtişamını ilan eder.
Ne bir kelime ne de bir söylem
sesi duyulmamış;
Tüm dünya boyunca sesleri yeniden geliyor.
ve dünyanın sonuna, onların mesajı.
R. Gökler Tanrı’nın ihtişamını ilan eder.
AlleluiaLK 21:28

R. Alleluia, alleluia.
Dik durun ve başınızı kaldırın
Çünkü kefaretin elinizin altında.
R. Alleluia, alleluia.

GospelLK 17:26-37
İsa havarilerine şöyle dedi:
“Nuh’un zamanında olduğu gibi,
bu yüzden İnsanoğlu günlerinde olacak;
Yiyip içiyorlardı.
güne kadar evlenme ve evlilik tevekks
Nuh’un gemiye girdiğini,
Ve sel geldi ve hepsini
yok etti.
Benzer şekilde, Lut günlerinde olduğu gibi:
yiyorlardı, içiyorlardı, satın alıyorlardı,
satış, dikim, bina;
Lut’un Sodom’dan ayrıldığı gün,
ateş ve kükürt hepsini
yok etmek için gökten yağmur yağdı.
İnsanoğlu’nun ortaya çikti gün olacak.
O gün, evin tepesinde olan biri.
ve kimin eşyaları evde
onları almak için aşağı gitmek gerekir,
ve aynı şekilde alanında bir
geride kalanlara geri dönmemelidir.
Lut’un karısını hatırla.
Kim hayatını korumak isterse onu
kaybeder.
Ama kim
kaybederse
onu kurtarır.
Sana söylüyorum, o gece bir yatakta iki kişi olacak;
Biri alınacak, diğeri
sola.
Ve iki kadın birlikte yemek öğütme olacak;
biri alınacak, diğeri
sola dönecek.”
Ona cevap verdiler: “Nerede, Rabbim?”
Onlara dedi ki: “Cesedin olduğu yerde,
orada da akbabalar toplanacak.””
 
 

 

Ortodoks:
“… 10 Hapishane arkadaşım Aristarhus ve Barnaba’nın yeğeni Markos size selam ederler. Markos’la ilgili buyruklar aldınız; yanınıza gelirse kendisini kabul edin. 11 Yustus diye tanınan Yeşu da size selam eder. Tanrı’nın Egemenliği için çalışan emektaşım Yahudiler yalnız bunlardır. Bunlar bana teselli oldular. 12 Sizden biri ve Mesih İsa’nın kulu olan Epafras size selam eder. Tanrı’nın her isteğinden emin, yetkin kişiler olarak ayakta kalasınız diye sizin için her zaman duayla mücadele ediyor. 13 Gerek sizin gerekse Laodikya ve Hierapolis’tekiler için çok emek verdiğine tanıklık ederim. 14 Sevgili hekim Luka’yla Dimas da size selam ederler.

15 Laodikya’daki kardeşlere, Nimfa’ya ve evindeki topluluğa selam edin. 16 Bu mektup aranızda okunduktan sonra Laodikya kilisesine de okutun. Siz de Laodikya’dan gelecek mektubu okuyun. 17 Arhippus’a, “Rab yolunda üstlendiğin görevi tamamlamaya dikkat et!” deyin.

18 Ben Pavlus bu selamı elimle yazıyorum. Zincire vurulduğumu unutmayın. Tanrı’nın lütfu sizinle birlikte olsun.”
https://sahneleme.incil.info/referans/Koloseliler+4:1

“… 14 Parayı seven Ferisiler bütün bu sözleri duyunca İsa’yla alay etmeye başladılar. 15 O da onlara şöyle dedi: “Siz insanlar önünde kendinizi temize çıkarıyorsunuz, ama Tanrı yüreğinizi biliyor. İnsanların gururlandıkları ne varsa, Tanrı’ya iğrenç gelir.

16 “Kutsal Yasa ve peygamberlerin devri Yahya’nın zamanına dek sürdü. O zamandan bu yana Tanrı’nın Egemenliği müjdeleniyor ve herkes oraya zorla girmeye çalışıyor. 17 Yerin ve göğün ortadan kalkması, Kutsal Yasa’nın ufacık bir noktasının yok olmasından daha kolaydır.

18 “Karısını boşayıp başkasıyla evlenen zina etmiş olur. Kocasından boşanmış bir kadınla evlenen de zina etmiş olur.””
https://sahneleme.incil.info/referans/Luka+16:1

 

“Günah, İman ve Görev
17

1 İsa öğrencilerine şöyle dedi: “
İnsanı günaha düşüren tuzakların olması kaçınılmazdır. Ama bu tuzaklara aracılık eden kişinin vay haline! 2 Böyle bir kişi bu küçüklerden birini günaha düşüreceğine, boynuna bir değirmen taşı geçirilip denize atılsa, kendisi için daha iyi olur. 3 Yaşantınıza dikkat edin! Kardeşiniz günah işlerse, onu azarlayın; tövbe ederse, bağışlayın. 4 Günde yedi kez size karşı günah işler ve yedi kez size gelip, ‘Tövbe ediyorum’ derse, onu bağışlayın.””
https://sahneleme.incil.info/referans/Luka+17:1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.