It seems you're using an unsafe, out-of-date browser. CLOSE(X)

Meryem Ana: Uluslarınız üzerinde gücü olan, yüksek mevkilerde bulunan herkes için dua etmelisiniz.

#1 PROPHECY OF 2023 | Depth of Lies from WEF, John Kerry, Twitter File #15…They’ve BETRAYED us!

https://www.youtube.com/watch?v=H_wThu6W-3Q

Gerçeği Kitap:
Meryem Ana: Uluslarınız üzerinde gücü olan, yüksek mevkilerde bulunan herkes için dua etmelisiniz.

6 Şubat 2013baba sevgisi ve merhamet

 

Çocuğum, şimdi tüm dualarını Tanrı’nın Varlığını kabul etmeyen o kayıp ruhlara adamalısın.

Dünyanın dört bir yanına dağılmış olan bu zavallı ruhlar, yalanlarla eziyet çektikleri bir dönemden geçiyorlar. Bu yalanlar kalplerine aldatıcı tarafından yerleştirilmiştir. Yüreklerinde Tanrı’nın Işığı olmadan, dört gözle bekleyecekleri hiçbir şeyleri yoktur. Tanrı’yı onurlandırmazlar, bunun yerine onun yerine geçecek bir şey bulmaya çalışırlar. Bu ikame genellikle başka insanlara ya da maddi şeylere tapınma biçimini alır. Huzur arayışlarının sonunda elde ettikleri tek şey kargaşa ve kafa karışıklığıdır. Tanrı’yı sevmeden asla huzur bulamayacaklardır.

Sevgili Babam, Oğlu İsa Mesih’in Merhameti aracılığıyla, Işığını ve Sevgisini bu tür ruhların üzerine döker. Bu Lütufları kabul etmezler ve ebedi huzur ve mutluluğa ulaşmak için sahip oldukları tek yola sırtlarını dönerler.

Uluslarınız üzerinde güç sahibi olan yüksek mevkilerdeki herkes için dua etmelisiniz, çünkü onlar büyük acılar çekmektedir. Kötü olan tarafından her gün hedef alınıyorlar, böylece Tanrı’nın çocuklarına zorluk çıkarmak için bir araç olarak kullanılabiliyorlar. Kontrol ettikleri ulusların yaşamlarından Tanrı’nın tüm izlerini yok etme planları zaten yürürlüktedir. Gerçek niyetlerini ortaya koydukça, onların rejimi altında acı çekecek olan ruhların yanı sıra onlar da kurban olacaklardır.

İşte Tanrı’nın Lütfunun dünya liderlerini kapsayabilmesi için hükümetleri aydınlatmak üzere okumanız gereken bir Haçlı Seferi Duası.

Haçlı Seferi Duası (98) Tanrı’nın Lütfunun dünya liderlerini kapsaması için

Ey benim Kutsal Kurtuluş Annem, lütfen Oğlundan

Dünyayı kontrol eden liderlerin üzerine O’nun Lütuflarını ve Sevgisini dökün.

Tanrı’nın Işığı’nın onları körlükten kurtarması ve taştan kalplerinin kilidini açması için dua edin.

Masum insanlara zulmetmelerine engel olun.

Lütfen İsa’nın onlara rehberlik etmesi için dua edin.

Öğretilerinin hakikatinin dünya çapında uluslara yayılmasını engelle. Amin.

 

Sevgili Anneniz

Kurtuluşun Annesi

*** Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) ***

Translated with DeepL

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/02/06/mother-of-god-you-must-pray-for-all-those-in-high-places-with-power-over-your-nations/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/02/06

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/020623.cfm

Tanrı’nın attığı sağlam temel

Gerçeği Kitap:
İnsan her zaman Benim gibi olmak için çabalamalıdır.

4 Şubat 2013baba sevgisi ve merhamet

 

Sevgili kızım, dünyanın dört bir yanında felaketler artarken, basit bir düzeyde, insan her zaman Benim gibi olmak için çaba göstermelidir.

Günlük yaşamlarınızda, başkalarına Benim yeryüzündeki Zamanım sırasında size öğrettiğim gibi davranmanız önemlidir. Başka bir kişiyi çatışmaya neden olabilecek şekilde etkileyecek herhangi bir eylemde bulunmadan önce daima düşünmelisiniz.

Sizden yardım istendiğinde, yardım edin. Eğer birisi sizinle başkalarına zarar vereceğini bildiğiniz bir tartışma yaratırsa, bunu durdurmalısınız. Başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuz iç huzurunuz üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır. Başkalarına adaletsiz davranır, onlar hakkında kötü konuşur ya da onları kandırmaya çalışırsanız, bunu kendinize yapmış olursunuz. Çünkü başkalarına nasıl davranırsanız ben de sizi öyle yargılayacağım. Yüreğinizdeki her iyi şey, başkalarına Benim onlara davrandığım gibi davranabilmeniz için bir araç olmanızı sağlamak üzere beslenebilir. Çünkü Beni hoşnut etmek için yaptığınız her eylem Tanrı’ya büyük bir Yücelik verir.

Günlük yaşamlarınızda her zaman Gerçeği arayın, çünkü bu, Benimle olan bu yolculuğun her aşamasında kendinizi karşı karşıya bulacağınız kötülüğe karşı mücadelenizde size yardımcı olacaktır.

 

İsa’nız

Translated with DeepL

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/02/04/man-must-strive-at-all-times-to-be-like-me/

 

 

 

———–
Ortodoks:

19 Ne var ki, Tanrı’nın attığı sağlam temel, “Rab kendine ait olanları bilir” ve “Rab’bin adını anan herkes kötülükten uzak dursun” sözleriyle mühürlenmiş olarak duruyor.”

 

https://sahneleme.incil.info/referans/2.+Timoteos+2:1

 

https://www.oca.org/readings/daily/2023/02/04

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/020423.cfm

İnsan ırkının arındırılmasının son aşamasının başlaması çok uzun sürmeyecek

Gerçeği Kitap:
İnsan ırkının arındırılmasının son aşamasının başlaması çok uzun sürmeyecek

3 Şubat 2013baba sevgisi ve merhamet

 

Sevgili kızım, bugün insanlığa olan Sevgimin büyük bir okyanus gibi kabardığı, ruhlarına Lütuflarımı dökmek için son bir girişimde bulunduğum özel bir gün.

Sevginin ve iyi niyetin varlığından haberdar olmaları için her erkeğin, kadının ve çocuğun kalbini farklı şekillerde çekiştiriyorum. Birçoğu yanıt veriyor, birçoğu vermiyor. Yine de, kalplerinin derinliklerinde Tanrı’nın bu İlahi Varlığına karşı kök salmış bir sevgi duygusu vardır.

İnsan bunu anlamasa da Benim Kutsal Kalbime bağlıdır. Kanım, bir atardamar gibi, Tanrı’nın her çocuğunun yaşamına akar. Bu, herkesi tek bir ailede birleştiren bağdır. Bu kutsal aile, Benim Yeni Cennetimde birçok dal filizlendirecek olan ağacın köklerini oluşturacaktır.

Ruhu katılaşmış olanların çoğu zamanla yumuşayacak ve onları kucaklamama izin verecek. Hepinizi Büyük Merhametim için hazırlıyorum.  Bu katılaşmış ruhlardan bazıları düşecek ve solacak ve sonra hiçbir yaşam kalmadan süpürülüp atılacaklar. Ancak, Tanrı’nın çocuklarının çoğu içgüdüsel olarak doğru zamanın geldiğini bileceklerdir. Hepsinin aynı aileden geldiğini bilecek ve Babam tarafından dünyaya getirildiklerini kabul edeceklerdir.

Tüm Babaların en Sevgisi olan O, şu anda büyük bir acı içinde ve çocuklarının çoğunun ruhlarında tanık olduğu karanlıktan dolayı derinden incinmiş durumda. İnsan ırkının arınmasının son aşamasının başlaması çok uzun sürmeyecek.

Bu, iyilerin kötülerden ayrılması anlamına gelecektir.

Bu Babamın Kalbini nasıl da kıracak, ama yapılması gerekiyor.

Bu sanki O’nun bahçesini sağlıklı ve mükemmel olması için hazırlaması gibidir. Yabani otlar yok edilmelidir, yoksa yayılacak ve sağlıklı ekinleri istila edeceklerdir.

Her zaman hazırlıklı olun.

 

İsa’nız

Translated with DeepL

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/02/03/it-wont-be-long-before-the-final-phase-of-the-purification-of-the-human-race-begins/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/02/03

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/020323.cfm

Göndereceğim işaretler anında tanınabilir olacak

Gerçeği Kitap:
Göndereceğim işaretler anında tanınabilir olacak

2 Şubat 2013baba sevgisi ve merhamet

 

Sevgili kızım, seni seviyorum ve bu Kutsal Çalışmada her saniye seninleyim. Sözümün Tanrı’nın çocuklarının her birine yayılmasını sağlamak için üstlendiğiniz her görevde size rehberlik ederek buradayım.

Müdahalelerin ya da aksiliklerin sizi durdurmasına ve insanlığı kurtarmak için acil bir Görev olan bu işi geciktirmesine asla izin vermeyin.

Takipçilerim dua gruplarında toplandıkça, onlar da Benim İlahi Varlığımı hissedecekler ve Ben de kendimi onlara çeşitli şekillerde tanıtacağım. Göndereceğim işaretler anında tanınabilir olacak.

Sevgimi, Şifamı, Lütuflarımı ve Bereketlerimi yağdıracağım. Bu, Tanrı’nın İsteğine uygunsa, herkesin iyiliği için hiçbir şeyin imkânsız olmadığı bir çağdır.

Şimdi Dua Gruplarım birbirine bağlandığına göre, kalan ordum çiçek açacak ve büyüyecek. Tıpkı başlangıçta sadece birkaç kalbe ekilen tohumların büyüyüp çoğalarak 200’den fazla ülkeye yayılması gibi, sevgili takipçilerim bunların birçoğunu bilmiyorsunuz.

Her seferinde bir adım atarak temeli inşa etmeye devam edin. Devrilen her taş önemlidir çünkü sonunda Cennete Giden Merdiveni oluşturacaktır.

 

İsa’nız

Bunu paylaşın:

Translated with DeepL

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/02/02/the-signs-i-will-send-will-be-instantly-recognisable/

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/02/02

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/020223.cfm

Adalet Elim şimdi Yasalarıma açıkça meydan okuyan ulusların üzerine düşüyor.

Gerçeği Kitap:
Baba Tanrı: Yüzüme tüküren ulusları yok edeceğim.

1 Şubat 2013baba sevgisi ve merhamet

 

Sevgili kızım, insanoğlu günahlarının kötülüğüyle sonunda sabrımı sınadığı için şu anda Kalbim nasıl da kırılıyor. İncinmişliğim ve acım Öfkemle birleşiyor, çünkü insanlığın başına bu düzeyde gelen istilanın devam etmesine izin veremem.

Adalet Elim şimdi Yasalarıma açıkça meydan okuyan ulusların üzerine düşüyor. İnsanoğlunun diğer kardeşlerine duyduğu nefret yeryüzünün her yerinde hissediliyor ve pek çok şekil alıyor.

Ölümlü insana mesajım şudur: “Kötülüklerinizi şimdi durdurun, yoksa Benim cezam yaptığınız her şeyi silecek ve sonsuz acı çekeceksiniz.”

Yaşam alma yetkisine sahip değilsiniz, çünkü Ben Yaşam Veren’im. Yalnızca Ben yaşam veririm. Başka hiçbir kaynaktan gelmez. Onu sadece Ben alabilirim. Benim İlahi Planıma müdahale ettiğinizde, durdurulacaksınız. Bu Plan, uğruna çok şey verdiğim bir yaratık olan sizler tarafından küçümsendi. Sanki çok önemsizmiş gibi saldırıya uğradı ve parçalandı.

Savaşlarınız kızışacak, çünkü kötü liderlerinize ölüm getireceğim. Sizi bulacağım, alacağım ve canavarın ebedi yoldaşınız olacağı uçuruma atacağım. Çocuklarıma karşı işlediğiniz zulümler yüzünden acıdan gözleriniz yaşaracak.

Hayatlarını mahvettiğiniz masumlara karşı işlediğiniz günahlar yüzünden azabım üzerinize yağacak. Hiçbir ulus bu cezadan kaçamayacak ve cezamın seviyesi, kendinizi düşürdüğünüz günahların derinliğine göre olacaktır.

Benim azabımın sert olduğunu düşünebilirsiniz, ama o olmadan birbirinizi yok edersiniz. Ben müdahale etmeseydim, dünya var olmaktan çıkardı; çünkü siz, yarattığınız kötü teknolojilerle onu ikiye bölerdiniz.

Bunu yapmanıza izin vermeyeceğim. Benim gücüm her şeye kadirdir ve şimdi insanlığın başına gelen cezalarıma tanık olacaksınız.

Tövbe edin. Günahkâr dostlarınız ve özellikle de kötü olanın karanlığı tarafından istila edilmiş olanlar için dua edin. Yüzüme tüküren ve kontrolünü kaybeden ulusları yok edeceğim. Başkalarına zulmedenler, başkalarına çektirdikleri acıyı çekecekler.

 

Senin Baban

En Yüce Tanrı

*** Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) ***

Translated with DeepL

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/02/01/god-the-father-i-will-wipe-out-those-nations-who-spit-in-my-face/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/02/01

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/020123.cfm

Tanrı’nın Annesi: Mesih’in kalan ordusu Zafer Kazanacak

Gerçeği Kitap:
Tanrı’nın Annesi: Mesih’in kalan ordusu Zafer Kazanacak

31 Ocak 2013sevgi ve merhamet babası

Tanrı’nın sevgili çocuklarım, ben sizin göksel Anneniz, Merhametli Anneniz, Kurtuluşun Annesiyim. Sizler benim değerli çocuklarımsınız ve yorgun ruhlarınız acılar içinde mücadele ederken hepinizi kurtuluş peçemle örtüyorum.

Çocuklarım, O’nun Merhametine tam bir inanç ve güvenle Oğluma dua edin. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Gerçeği bildiğin için acıya ve üzüntüye katlanırken, çevrende gördüğün kötülükler yüzünden kendini perişan hissederken, huzur içinde olmalısın. Çünkü siz, Babam Tanrı’nın Sevgisi ile çevrilisiniz ve Oğlumun size bahşettiği Lütuflarla kutsanmışsınız ve bu, ruhlarınızı zenginleştiriyor.

Oğlumun sizin için biçtiği rolden korku ve endişenin sizi uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz. Mesih’in kalan ordusu zafer kazanacak ve peşinde milyarlarca ruhu Tanrı’nın Tahtı’nın önüne sunacak.

Sana ne büyük bir nimet verilmiş. Oğlumun Haçlı Seferi Dua Gruplarına liderlik edecek ve yardım edecek olanlarınız milyarlarca ruhu kurtarıyor. Bu dualar, insanlığa bir Armağan olarak verildiği ve kendilerine özel Lütuflar eklendiği için başka hiçbir duaya benzemez.

Bu duaları okuduğunuzda, farkında olmadan kurtulmasına yardım ettiğiniz ruhlar otuz kat daha fazladır. Kurtuluş Planını gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu ruhların sayısını artırarak ve güçlendirerek Oğlumun Kalbini rahatlatmanızı sağlarlar.

Oğlumun Cennetten ricasına cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Son iki hafta içinde size birçok Lütuf verildi. Siz Hakikat Yolunda, sonsuz yaşama doğru ilerlerken, bu Lütufların meyveleri sizin için daha net hale gelecektir.

sevgili annen

Kurtuluşun Annesi

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/01/31/mother-of-god-the-remnant-army-of-christ-will-triumph/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/01/31/mother-of-god-the-remnant-army-of-christ-will-triumph/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/01/31

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/013123.cfm

Bu iğrenç günah yüzünden Kükremesi göklerin her tarafından duyulabilir

Gerçeği Kitap:
Babamın müdahalesi çoktan başladı ve O’nun gazabı dünyayı sallayacak

30 Ocak 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, Allah’ın bu Hediyesinin önemini takdir etmeyenlerin eliyle insan hayatının yok edilmesi tırmanıyor.

Bu iğrenç günah yüzünden Babamın öfkesi öyle bir düzeye ulaştı ki, kükremesi göklerin her tarafından duyulabilir.

Öfkesinin Eli, bu kötü adamları dışarı atacağı gibi, o kötü adamları çekip alıp yok edecek. Hayvan gibi kesilen her insan için Babam, faili Cehennem ateşlerine atacaktır.

Lütfen bilin ki, savaşlar kızıştıkça, bu diktatörler arasındaki kötülere meydan okunacaktır. Onlar ayıklanacak ve kendilerine getirecekleri adaleti göreceklerdir.

Benim gördüğümü insan göremez. Hayatın mahvolmasına, yeryüzünün harap olmasına ve insanların kardeşleri tarafından zulme uğramasına neden olan kötülüğün boyutlarını bilmiyorlar.

Babamın müdahalesi çoktan başladı ve O’nun gazabı dünyayı sallayacak. Yeter. Bu kötülüğün temelinde insanın Allah’ın Varlığı Gerçeği’ni kabul edememesi yatmaktadır. İnsan, sanki yeryüzünde olup da üzerinde hiçbir yetkisi olmayan her şeyi kontrol ediyormuş gibi hayatla oynuyor. Bu kötülüğün devam etmesine izin verilemez. O’nun kanunlarını kabul etmeyenler Allah korkusunu hissedeceklerdir.

İsa’nız

 

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/01/30/my-fathers-intervention-has-already-commenced-and-his-wrath-will-shake-the-earth/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/01/30/my-fathers-intervention-has-already-commenced-and-his-wrath-will-shake-the-earth/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/01/30

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/013023.cfm

Nefret, cinayet ve hayırseverliğin yokluğu yoğun bir şekilde artıyor ve günah, dünyayı orman yangını gibi sarmış durumda.

Gerçeği Kitap:
Nefret, cinayet ve hayırseverliğin yokluğu yoğun bir şekilde artıyor ve günah, dünyayı orman yangını gibi sarmış durumda.

29 Ocak 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, Kutsal Ruh, Benim tarafımdan onaylanan bu ve diğer Misyonlar aracılığıyla pek çok kişinin ruhundaki İlahi Varlığını arttırırken, Şeytan’ın öfkesi yeryüzüne akıyor.

Nefret, cinayet ve hayırseverliğin yokluğu yoğun bir şekilde artıyor ve günah, dünyayı orman yangını gibi istila etti.

Büyük Dönüş Günü için hazırlık zamanı şimdi büyük bir dikkatle başlamalıdır. Siz sevgili takipçilerim, Çağrıma icabet ettikçe, imanınızı artıracağım ve her yerde çoğalacaksınız.

Bu Misyon, Babam aracılığıyla insanlığa, sizden önce gelen herkese verilen tüm talimatların doruk noktasıdır. Peygamberlerin başlangıçtan beri Rab’bin Günü’nü tarif ettiklerinde, bunun Benim Zamanım’a, son antlaşmayı yerine getireceğim zamana atıfta bulunduğunu bilmiyor musunuz?

Planım gelip, Çarmıhtaki Ölümüm aracılığıyla sizi günahın zincirlerinden kurtardığımda söz verdiğim sonsuz yaşamı size vermek. Bana karşı temkinli olanlarınız bilsin ki, sizi bunun gibi bir Görevde asla kandıramam. Sizden ruhları kurtarmama, kötü olanla savaşmama yardım etmenizi veya sizi dua etmeye teşvik etmenizi istemezdim, eğer şimdi sizi çağıran İsa’nız ben olmasaydım.

Zavallı küçüklerim, bir çölde yaşıyorsunuz, kendi eseriniz değil. Ben senin tek çıkış yolunum. Şimdi Beni takip etmezseniz, dolaşarak, kaybolarak ve dikkatiniz dağılarak zaman kaybedeceksiniz.  İnancınız ancak Kutsal Ayinler aracılığıyla güçlü tutulabilir. İnancını koru ve Beni takip et .

Tüm istediğim bu.

O zaman ruhların kurtuluşu için dua edin.

Bunları kabul etmediğiniz için sizi asla kınamayacağım, Kutsal Mesajlarım. Ama Kutsal Ruh’un Gücü tarafından size verilen Tanrı Sözü’ne karşı küfrederseniz, sizi asla affetmeyeceğim.

Mesajlarıma inanmıyorsanız, uzaklaşın ve Bana bağlılığınıza devam edin.

Sevgili öğrencilerim, Allah’ın düşmanlarına karşı büyük bir ordu ve güçlü bir savunma oluşturmak için hızla hareket edeceksiniz. Bunun gücü arttıkça, mümkün olduğu kadar çok mukaddes kullarımı sana yardım etmeleri için teşvik et. Ne kadar direnişle karşılaşırlarsa karşılaşsınlar, yine de ihtiyacı olanlara günlük Ayin ve Kutsal Komünyon Ayini sağlamaları önemlidir.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/01/29/the-rise-of-hatred-murder-and-lack-of-charity-is-intense-and-sin-has-infested-the-earth-like-wildfire/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/01/29/the-rise-of-hatred-murder-and-lack-of-charity-is-intense-and-sin-has-infested-the-earth-like-wildfire/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/01/29

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/012923.cfm

Yakında, küfür anlamını yasaklayacak bir yasa çıkaracaklar.

Gerçeği Kitap:
Yakında, küfür anlamını yasaklayacak bir yasa çıkaracaklar.

28 Ocak 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, öğrencilerime Kutsal Sözüme bağlılıklarından asla vazgeçmemeleri gerektiğini söyle.

Ateizmin büyümesi, yalnızca Tanrı’dan veya O’nun yönettiği kanunlardan bahsetmenin öfkeye neden olduğu anlamına gelir . Hayatınızda Tanrı’nın rolünden bahsetmek adeta bir küfür haline geldi.

Yakında, Tanrı’ya olan her türlü bağlılığı ortadan kaldırmak için küfür anlamını yasaklayacak bir yasa çıkaracaklar.

Siz, zavallı takipçilerim, Benim Adım’da sesinizi yükseltmekte zorlanacaksınız. Sana hakaret edecekler ve Benim hakkımda korkunç şeyler söyleyecekler, yine de beni savunamayacaksın.

Halkı Beni onurlandıran Hıristiyan ülkelerin, Öğretilerime meydan okuyacak bu yasaların yaratılması nedeniyle Hıristiyanlıklarını ilan etmelerine izin verilmeyecek.

Pek çok kişi Beni tanımak istemiyor. Bunu yapanlarınız zulüm görecek. Bununla, Bana her dua etmeye çalıştığınızda mahremiyetinizin kesintiye uğrayacağını kastediyorum. Ayinleri her almaya çalıştığınızda, bunlara erişim zorlaşacaktır.

Ardından, Dua Grupları kurduğunuzda size durmanız söylenecektir. Her grup, sadece belirli çevreler arasında muhalefet bulmayacak, bunun sonucunda oluşacak meyveleri bozmak için sahtekarların aralarına sızmaya çalışacaktır.

Bana, Haçlı Seferi Dua Gruplarıma veya Mesajlarıma bağlılığınızda daha önce hiç böyle bir muhalefet görmeyeceksiniz.

Pek çok rahip ve din adamı Çağrıma hızla cevap veriyor, çünkü Beni tanıyorlar ve Sesimi tanıyorlar. Böylece, emanet edildikleri ruhları hazırlama talebim kabul edileceğinden, birçokları çağrılmaya devam edecek.

Ancak sayıları arttıkça, çevrelerindeki diğerleri öfke ve kınama ile yükselecekler. Bana olan sevgileri yüzünden acı çekecekler. Düşmanları, Beni seven, fakat biat ettikleri başkaları tarafından saptırılan kimselerden oluşacaktır. Başkaları beni suçlamak için kötü ruh tarafından ayartılacak. Bunu Planımı engellemek, Babamın ruhları kurtarma İradesini yerine getirmek ve Tanrı’nın tüm çocuklarını O’nun Yeni Cennetinde kucaklamak için yapacaklar.

Bu tür çabalara direnmeli, ancak her zaman onurlu kalmalısınız. Kendilerinden önceki Yahuda gibi Beni bir yanağımdan öperken diğer yanağımla Bana ihanet edecek olan kutsal kullarım için dua etmeye devam edin.

Bu azap sırasında yanınızda kalacağım, çünkü benim öğrencilerim olduğunu iddia edenlerin ağızlarından dökülecek zehir sizi bile şaşırtacak.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/01/28/soon-they-will-pass-a-law-which-will-outlaw-the-meaning-of-blasphemy/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/01/28/soon-they-will-pass-a-law-which-will-outlaw-the-meaning-of-blasphemy/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/01/28

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/012823.cfm

Zamanlarının rahipleri tarafından öğrencilerim gibi davranılacaksınız.

Gerçeği Kitap:
Vahiy Kitabında yer alan kehanetler sadece kısmen bilinmektedir.

27 Ocak 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, bazı kutsal kullarım tarafından cezalandırılacağını takipçilerime bildirmekle yükümlüyüm. Yakında bazıları tarafından bu Çalışma’dan uzaklaşmanız talimatı verilecek.

Zamanlarının rahipleri tarafından öğrencilerim gibi davranılacaksınız. Onlara da benden uzaklaşmaları söylendi ve birçoğunun Ebedi Babam Tanrı’ya saygılarını sunmak için tapınaklara girmelerine izin verilmedi.

Bu zamanda Kutsal Sözümü tüm dünyaya ilettiğim için, insanlığa Sözlerimin birçok yanlış anlaşılması, başkalarını Beni reddetmeye teşvik etmek için bir araç olarak kullanılacaktır.

Siz, öğrencilerim, sapkınlıkla suçlanacaksınız ve Kutsal Öğreti’yi takip etmediğiniz söylenecek.

Kutsal kullarım, Benim Krallığıma giden yolda yanlış yol ayrımını izlediklerinde korkunç hatalar yapacaklardır. Bunu cehalet yoluyla yapacaklar, çünkü birçoğu İkinci Gelişimden önce dünyaya ifşa edeceğim kehanetleri zaten bildiklerini varsayıyorlar.

Ah, ruhların kurtuluşu için herkese verilen uyarılarımı reddederek yanlış bir şey yapmaları talimatı verildiğinde nasıl şaşkına dönecekler. Vahiy Kitabında yer alan kehanetler sadece kısmen bilinmektedir.

Kilisemde hiçbir kutsal hizmetkar Vahiy Kitabını henüz anlamıyor . Onlara bilgi verilecek ve bunu parçalar halinde yapacağım. Zamanın doğru olduğuna karar verdiğimde sadece senin bilmen için.

Lütfen kalplerinizi Gerçeğe açın. Allah’ın seçilmiş peygamberlerine verdiği Sözü yargılarken dikkatli olun. Onları sert bir şekilde yargılayın ve buna göre yargılanacaksınız. Onları acımasızca reddedersen sen de My Hand of Justice tarafından reddedileceksin. Onları sevgiyle kabul edin, ben de sizi Kutsal Kollarımla sarıp sarmalayayım.

Şimdi size verdiğim hiçbir şey Babamın Kitabı ile çelişmiyor , çünkü bu mümkün değil. Şimdi, benim tarafımdan yeryüzündeki zamanım boyunca ortaya koyduğum Öğretileri sonuçlandırmak için geliyorum. İşim tamamlandığında, Mutabakatım nihayet yerine getirilecek. Sonra, Ebedi Hayatın En Şanlı Hediyesini getiriyorum.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/01/27/the-prophecies-contained-in-the-book-of-revelation-are-only-partially-known/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/01/27/the-prophecies-contained-in-the-book-of-revelation-are-only-partially-known/

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/01/27

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/012723.cfm

Deccal'i önlemek için tüm insanlığın iyiliği için birlikte çalışmalıyız çocuklar (16/02/2012)