It seems you're using an unsafe, out-of-date browser. CLOSE(X)

Kutsal kullar, sahte peygambere yönlendirileceksiniz.

Gerçeği Kitap:

Kutsal kullar, sahte peygambere yönlendirileceksiniz.

17 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Sevgili kızım, dünyaya ruhlarını önceden bildirildiği gibi Dünya’ya Dönüşüm için hazırlamalarını söylemenin zamanı geldi .

Halkım ayağa kalkacak ve bu sefer İnsanlığın Kralı olarak Haklı Tahtımı geri almak için tekrar geldiğimde Beni karşılayacak. Sesimi tanıyanlar için, Bana tamamen güvenmelisiniz.

Her birinizin Dünyadaki Yeni Cennete girmeye layık olmanız için sizi Hakikat yoluna yönlendireceğim .

Her fırsatta sizi kör edecek ve Bana sırt çevirmeniz için sizi kışkırtacak karanlığın sesini reddedin.

Ben, Çarmıhta acımasızca ölen sevgili Kurtarıcınızım. Yine de, Kilisemin Dünya’daki kalıntılarını kurtarana kadar ıstırabım devam edecek .

Yine seni kurtarmaya geliyorum. Engel olmadan bunu yapmama izin verin.

Pek çoğunuz, ruhlarınızı bu Muhteşem Barış Çağı’na hazırlamak için insanlığa yaptığım yakarışlarıma zaten kulak asıyorsunuz. Seni sevdiğimi bilmiyor musun?

Her biriniz için beslediğim şefkatli Sevgi sayesinde, sadece sizi uyarmak için değil, sizi bu büyük ana hazırlamaya yardım etmek için geliyorum.

Biliyorum ki, beni sevenleriniz, özellikle kutsal kullarım, ortaya çıkabilecek sahte peygamberleri ihtiyatla izliyorlar. Bu çok önemli. Şimdi gelin ve Benden sizi Kutsal Ruh’la doldurmamı isteyin, böylece Hakikat size ifşa edilebilir ve olacaktır.

Bana dönmezsen, senden ne beklediğimi anlayamazsın.

Bana gel. Şimdi beni dinle. Acınız zor olacak, çünkü Şeytan size bir an bile rahat vermeyecek.

Sadece ahir zaman peygamberim Maria aracılığıyla değil, birçok ruh aracılığıyla Kendimi tanıttığımı biliyor. Ahir zaman elçisi olarak seçilen bu ruhlarım, en çok mukaddes kullarım tarafından engelleneceklerdir.

Ne yazık ki, aldatıcı tarafından, onun yerine sahte peygambere ve her yere yalan ve gerçek dışı kusan onun yardakçılarına yönlendirileceksiniz.

Elçilerimi kınamakta acele edenleriniz için çok dikkatli olun. Siz, benim mukaddes kullarım, aldatıcının asıl hedefi olacaksınız.

İlk önce tersine çevrilecek olan sizin zihniniz olacak. Çünkü İlahi Kurtarıcınız Bana arkanızı döndüğünüzde, halkımı yanlış yöne yönlendireceksiniz .

Farkında olmadan, İlahi Dudaklarımdan Gerçeği duymalarına engel olacaksınız.

Çocuklarımı ruhsal gelişimleri için gerekli olan gıdadan aç bırakacaksınız.

Şimdi bil ki, ahir zaman senin üzerinde. Geriye kalan zamanı yalanlar ve kafa karışıklığı içinde yaşayarak heba etmeyin.

Savaş başladı ve Benim Kalan Kilisem, Benimle birlikte Şanlı Yeni Saltanatıma yürürken kurtarılacak.

Dua edin geride tek bir ruh kalmasın.

Ayrıca dua edin ki, benim kutsal kullarım, Çocuklarımı Hakikatten, Işıktan, Kurtuluştan uzaklaştırmaktan sorumlu değilsiniz, bu onların hakkıdır.

Şimdi Beni takip edin ve ruhları kurtarmama yardım edin.

sevgili Kurtarıcınız

İsa Mesih”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/17/sacred-servants-you-will-be-led-towards-the-false-prophet/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/17/sacred-servants-you-will-be-led-towards-the-false-prophet/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/17

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011722.cfm

Baba Tanrı: İkinci Gelişi müjdeleyen son haberci

Gerçeği Kitap:

Baba Tanrı: İkinci Gelişi müjdeleyen son haberci

16 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Kızım, dünyaya peygamberler gönderdiğimde genellikle hiç beklemediğin kişiler olur.

Onları asla Kilisemin en yüksek kademelerinde bulamayacaksın. Ne de dıştan en kutsal ruhlar olacaklar.

Çoğu durumda, bu özel Hediyeye layık olmayacaklardır. Yine de, olağandışı ama basit yaşam yollarından kusurlu ruhları seçtim, böylece onları istediğim yaratıklara dönüştürebildim .

Benim peygamberlerim ahir zaman için farklı değildir. Kolay kolay kabul edilmeyeceklerdir. Başlangıçta olduğu gibi, peygamberlerimi insanlığı sevgili Oğlum İsa Mesih’in, Mesih’in gelişine hazırlamak için ilk gönderdiğimde, seslerinin duyulmasını zor buldular.

Benim hakiki bitiş zamanı habercilerimin sesleri, görevlerinin başlangıcında dinlenmeyecektir. Ancak zamanla tanınacaklar, çünkü benim sesim kolayca tanınabilir hale gelecek. Sen, kızım, sevgili Oğlum İsa Mesih’in çok beklenen İkinci Gelişi için gelişini müjdelemek için gönderilen son elçisin.

Bu sizin için korkutucu ve bazen sindirimi çok zor. Yine de Hakikat budur.

Bu Çalışma, Dünya’daki Kilisemin kalıntılarını İkinci Geliş için hazırlamanız için size İlahi Mesajlar verildiğinde, zor olacaktır.

Şimdiye kadar birçok seçilmiş ruh seçmiş olsam ve onlarla tüm insanlığın iyiliği için iletişim kurmaya devam edecek olsam da, onların kaderi daha kolay olacak.

Senin kaderin aşırı derecede zor olacak ve bu yüzden zulüm göreceksin.

Seni Cennetteki Krallığımdan gelen her Lütufla kutsuyorum .

En Kutsal Sözümü dünyaya iletmek için seçilen araç olarak ilerleyebilirsiniz. Bu Çalışma her zaman korunacaktır.

Evet, neredeyse her gün saldırıya uğrayacaksınız ama şunu bilin. Bu Çalışma o kadar önemli olmasaydı, Şeytan’ın ve düşmüş meleklerin egemenliğinin dikkatinden kaçabileceğini düşünüyor musunuz?

Onlar, Kızım, Dünya’ya sızdılar ve birçok durumda, hiç şüphesiz, Çocuklarımın çoğunun kalplerine ve ruhlarına girdiler.

İnsanlığı Şeytan’ın son pençesinden kurtarmak için Dünya’ya gönderilen son haberci olan işinizin Kutsal Yolu, Kutsal Yazılarda önceden bildirilmiştir.

Dünya, Kutsal Emrimle bu talimatları bekliyordu.

Pek çok sahte peygamber, yalanlar ve kafa karışıklığı yaymak suretiyle Kutsal Sözüm bunu engellemeye çalışacak.

Bu Mesajlar, hatalar açısından Kilisem tarafından sorgulanacak ve incelenecektir. Ancak onlar sadece Gerçeği aktarırlar.

Yüzyıllar boyunca kiliselerim tarafından görmezden gelinen Gerçeğin çoğu yeniden ortaya çıkacak.

Çocuklar, Ebedi Yaşamınızın Gerçeği ile ilgili daha fazla ifşa size açıklanacak.

Bu Çalışma infial yaratacak kızım. Akla gelebilecek her şekilde üzerinize tükürülecek, alay edilecek, küçük görülecek ve engelleneceksiniz.

Son zaman peygamberi olan sana verilen Hakikat’te güçlük çekenler, şimdi yalvarışlarımı işit.

Sonsuz Yaşama sahip olabilmeniz için Sesimi, Kutsal Sözümün Gerçeğine ve hepinize vereceğim talimatlara kulaklarınızı açmadan önce Benden Kutsal Ruh’un Armağanı’nı istemelisiniz.

Her erkek, kadın ve çocuğun Kutsal Sözümü takip edebilmesi için Sözlerim basitleştirilecek. Ancak şunu bilmelisiniz. Sözümde çok fazla Sevgi ve Işık parlayacak olsa da, görmezden gelmenin imkansız olduğunu bulacağınız bir İlahi Otorite Havası da olacak.

Böylece, konuşanın Tanrınız, Ebedi Babanız olduğumu bileceksiniz. Aşkım ruhlarınızı istila edecek ve benimkiyle birlikte kalplerinizi kaldıracak.

Tüm hazırlıklar tamam. Sevgili Oğlumun Büyük Merhametinden sonra, dünyayı İkinci Gelişine hazırlamak için zaman ayrılacaktır.

Evet çocuklar, şimdi çocuklarımı karanlıktan kurtarmayı planlıyorum. Çocuklarımı, Yaratılışımı geri alıyorum ve sizi hak yurdunuza, mirasınıza, Yeni Cennete götürüyorum.

Sabırlı olun çocuklar. Sadece seni sevdiğimi hatırla. Bana ve ahir zaman peygamberim Maria İlahi Merhamet aracılığıyla size verilen Kutsal Sözüme güvenin.

Ebedi Baban

En Yüksek Tanrı

Her şeyin yaratıcısı”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/16/god-the-father-the-last-end-time-prophet/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/16/god-the-father-the-last-end-time-prophet/

———–
Ortodoks:

“İsa, Mecdelli Meryem’e Görünüyor

10 Bundan sonra öğrenciler yine evlerine döndüler. 11 Meryem ise mezarın dışında durmuş ağlıyordu. Ağlarken eğilip mezarın içine baktı. 12 Beyazlara bürünmüş iki melek gördü; biri İsa’nın cesedinin yattığı yerin başucunda, öteki ayakucunda oturuyordu. 13 Meryem’e, “Kadın, niçin ağlıyorsun?” diye sordular. Meryem, “Rabbim’i almışlar” dedi. “O’nu nereye koyduklarını bilmiyorum.”

14 Bunları söyledikten sonra arkasına döndü, İsa’nın orada, ayakta durduğunu gördü. Ama O’nun İsa olduğunu anlamadı. 15 İsa, “Kadın, niçin ağlıyorsun?” dedi. “Kimi arıyorsun?” Meryem O’nu bahçıvan sanarak, “Efendim” dedi, “Eğer O’nu sen götürdünse, nereye koyduğunu söyle de gidip O’nu alayım.”

16 İsa ona, “Meryem!” dedi. O da döndü, İsa’ya İbranice, “Rabbuni!” dedi. Rabbuni, öğretmenim demektir.

17 İsa, “Bana dokunma!” dedi. “Çünkü daha Baba’nın yanına çıkmadım. Kardeşlerime git ve onlara söyle, benim Babam’ın ve sizin Babanız’ın, benim Tanrım’ın ve sizin Tanrınız’ın yanına çıkıyorum.”

18 Mecdelli Meryem öğrencilerin yanına gitti. Onlara, “Rab’bi gördüm!” dedi. Sonra Rab’bin kendisine söylediklerini onlara anlattı.”

https://sahneleme.incil.info/referans/Yuhanna+20:1

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/16

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011622.cfm

Tanrı’nın tüm çocukları Merhamet Işınlarımı görecek.

„1994 yılında, NASA’nın Birleşmiş Milletler’in yardımıyla , Deccal’in başında olduğu bir Yeni Çağ dinini uygulamaya ve Yeni Dünya Düzeni’ni başlatmaya çalıştığı iddiasını detaylandırdığı Project Blue Beam’i (NASA) yayınladı. Teknolojik olarak simüle edilmiş Mesih’in İkinci Gelişi aracılığıyla . Bu konuyla ilgili konuşmalar da yaptı. [3] Diğer komplo teorisyenleri [4] Blue Beam Projesi’nin Gene Roddenberry’nin yayınlanmamış 1975 Star Trek film tedavisi The God Thing and the 1991’in planlarına benzerliğine dikkat çekti. Star Trek: The Next Generation bölümü Devil’s Due .”

https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Serge_Monast?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://en.wikipedia.org/wiki/Serge_Monast

Blue Beam Projesi: NASA, İnsanlığı Birleştirmek İçin Dünyanın Sonunu Simüle Ediyor mu?

https://kimondottigazsagok-com.translate.goog/blue-beam-projekt-a-nasa-szimulalja-a-vilagveget-hogy-egyesitse-az-emberiseget/?_x_tr_sch=http&_x_tr_sl=hu&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

http://kimondottigazsagok.com/blue-beam-projekt-a-nasa-szimulalja-a-vilagveget-hogy-egyesitse-az-emberiseget/

7D Hologram Technology Amazing Show in Dubai !!

https://www.youtube.com/watch?v=5CqUYBopWLs

[SKTelecom 5G]SK Telecom Uses 5G AR to Bring Fire-Breathing Dragon to Baseball Park

https://www.youtube.com/watch?v=u5hQpRbHERg

—————-

Gerçeği Kitap:

Bilim adamları bu Mucizenin gerçekleştiğini alenen inkar edecek

13 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Sevgili kızım, İlahi Rahmetim sonunda idrak edilecek ve anlaşılacaktır. Pembe gökyüzü ile başlayacak olan Merhamet Işınlarım, insanlığı kurtarmak için Dünya’yı sular altında bırakacak.

Bir kişi hariç tutulmaz. Başkanlar, krallar, kraliçeler, prensler, yoksullar, ünlüler, dilenciler, hırsızlar, katiller, ateistler ve Baba Tanrı’ya ve Ben, O’nun sevgili Oğlu’na inananların hepsi Hediyem’den etkilenecek.

Kibirlenenler, gözümün önüne geldikleri gibi, büyük günahlarını gördüklerinde tevazuya düşerler.

Kötüler İlahi Varlığımın Işığını görecek ve bir seçim yapmak zorunda kalacaklar. Sevgimi ve Merhametimi kabul edecekler ya da Yüzüme tokat atacaklar. Her iki durumda da, Tanrı’nın tüm çocukları Merhamet Işınlarımı görecek ve bu Mucizeyi görmezden gelmeyi zor bulacaktır.

Hepinizi, yaşam ekmeğini yakalayan aç bir adam gibi, Rahmetimin kabul edilmesi ve kabul edilmesi için dua etmeye çağırıyorum. Bu ekmek olmadan ölecek.

Sadece iki yol var. Benimle gel, İlahi Kurtarıcın ya da Cehennem ateşiyle yüzleş.

Ben her zaman Merhametliyim, ancak Uyarı’dan sonra pişmanlık göstermeniz için çok az zaman olacak.

Birçok bilim adamı ve Şeytan’ın ordusundakiler, bu Büyük Mucizenin gerçekleşeceğini alenen inkar etmek için kullanılacaktır. Onlar için dua edin ki, bu aldatmaca, Bana sırtlarını dönmeye yeltenebilecek o ılık ruhları bir kez daha baştan çıkarmasın.

Hazırlanın çocuklar. Bu Cennetten Müdahalenin insanlığın çoğunu kurtarmamın tek yolu olduğunu unutmayın.

Merhametimi tüm dünyaya dökmeseydim, Dünyadaki Yeni Cennetime çok az ruh girebilirdi.

Hepinizi seviyorum ve Sevgim ve Merhametimin koynuna hoş geldiniz.

Korkmayın, ruhlarınız Kutsal Ruhumla dolup taşacak. İnananlar için bu, Bana olan sevginizde sizi daha da güçlendirecek ve sonra Bana dönmek için daha fazla zamana ihtiyacı olanları dönüştürmek için Orduma katılacaksınız.

Kurtarıcınız ve Merhamet Kralınız

İsa Mesih”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/13/scientists-will-publicly-deny-this-miracle-has-taken-place/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/13/scientists-will-publicly-deny-this-miracle-has-taken-place/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/15

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011522.cfm

———-

Torah:

https://www.hebcal.com/sedrot/yitro-20220122

Oğlumun Merhametinin ilk işaretleri için gökyüzünü izleyin çocuklar.

Gerçeği Kitap:

Kurtuluşun Annesi: Çocuğum, yakında Dünya’da barış hüküm sürecek

13 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Çocuğum, yakında Dünya’da barış hüküm sürecek. Türbülans ve çekişme olacak , ancak dünyadaki son kötülüğü ayıklamak için bu gerekli .

Babamın Eli, Oğlumun Merhametini görmezden gelenlerin üzerine çabucak düşecek. Kendilerine Hak vahyedildikten sonra isyanlarına müsamaha göstermeyecektir.

Uyarı’dan sonra Oğluma sırt çevirenlere, günahlarından pişmanlık duymaları için belirli bir süre verilecek, ancak bu uzun sürmeyecek . İnatçılığı çöküşleri olacak olan ruhlar için dua edin.

Çocuğum, değişiklikler zaten devam ediyor ve çok şey hızla olacak . Oğlumun Merhametinin ilk işaretleri için gökyüzünü izleyin çocuklar. Alçakgönüllü ve pişmanlık duyanlar için korkmayın çünkü beklediğiniz zaman geldi.

Oğlumun Varlığını tanımayan o ruhlar, nihayet kendilerine Gerçek sunulduğunda şaşıracak ve üzüleceklerdir.

Kötü olana biat eden azap çeken ruhlar kedere boğulacak, diğerleri ise Işığa dayanamayacakları için Hakikat’ten saklanacaklar.

Tüm bu tür ruhların, başkalarının duaları aracılığıyla, Değerli Oğlumun Gözünde kurtarılabileceğine ve kurtarılacağına dua edin.

Dönüşüm, cezayı önleyecek ve Deccal’in insanlığı yok etmek için yürüttüğü kötü planları kolaylaştıracaktır.

Cennet ve kötü olan arasındaki savaşın, Tanrı’nın tüm çocuklarının cehennem ateşinden kurtarılabileceği ve kurtulabileceği ile sonuçlanması için dua edin.

sevgili annen

Güllerin Kraliçesi

kurtuluş annesi”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/13/virgin-mary-my-child-peace-will-reign-on-earth-soon/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/13/virgin-mary-my-child-peace-will-reign-on-earth-soon/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/14

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011422.cfm

Mümkün olduğu kadar çok ruhun Oğlumun İlahi Merhametiyle Kollarına sarılması önemlidir.

Gerçeği Kitap:

Meryem Ana: Ne yaptığını bilmeyen gençler için dua

13 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Çocuğum, bugün kederliyim çünkü Uyarı sırasında ölecek olan o zavallı ruhları düşündükçe daha çok acı çekiyorum.

Babamı kızdıran bu ruhlar için acil dua istemelisiniz. Davranışları O’nun gözünde mekruhtur.

Lütfen dua edin, dua edin, birçoğu ne yaptığını bilmeyen bu karanlığın çocukları için dua edin.

Kötülükleri Oğlumun ağlamasına ve Yaralarının iltihaplanmasına neden oluyor. Mümkün olduğu kadar çok ruhun, Oğlumun İlahi Merhametiyle Kollarına sarılması önemlidir. Lütfen bu zavallı çocukları kurtarmak için Kurtuluşun Annesi olan bana bu Haçlı Seferinin söylenmesini isteyin.

Namaz Haçlı Seferi (19) Gençler için dua

“Kurtuluşun Anası, korkunç karanlıkta olan genç ruhların Merhameti için dua etmenizi istiyorum, böylece tüm insanlığı kurtarmaya geldiğinde sevgili Oğlunuzu tanıyabilirler. Tek bir ruh yol kenarına düşmesin. Hiçbir can O’nun Büyük Merhametini reddetmesin. Anne, herkesin kurtulması için dua ediyorum ve sizden bu ruhları Kutsal Manto’nuzla örtmenizi rica ediyorum. Onlara, aldatıcıdan ihtiyaç duydukları korumayı sağlamak için. Amin.”

Çocuğum, tüm ruhlar Oğlum için önemlidir. Ancak O’nu en çok incitenler, ölümcül günah içindeki genç ruhlardır.

Rahmet Işığının onların zihinlerinin ve ruhlarının karanlığında parlaması için dua edin. Sürdükleri ahlaksızlık ve boşluktan oluşan korkunç yaşamları reddetmeleri için dua edin. Uzanıp Merhamet için yalvarmaları için dua edin. Aksi takdirde, Yeni Cennete girmek için ihtiyaç duydukları Lütufları asla alamazlar.

Uyarı Armağanı’nı kabul edecek ve Dünyada Cennetin Yeni Çağına girecek olan bu gençler, geri kalanınız için ne büyük kayıp olacak. Kurtarılamazlarsa Oğlumun Kalbini kıracak.

sevgili annen

Cennetin Kraliçesi Mary

kurtuluş annesi”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/13/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/13/virgin-mary-prayer-for-young-people-who-dont-know-what-they-are-doing/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/13

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011322.cfm

Kefaret arama şansı bulamayan ölümcül günah içindeki ruhlar için dua edin

Gerçeği Kitap:

Kefaret arama şansı bulamayan ölümcül günah içindeki ruhlar için dua edin

12 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Canım sevgili kızım, herkesin tüm kalbiyle dua etmesi gerekiyor, Uyarı ve Büyük Rahmetime tanık olduklarında şoktan kurtulamayacak ruhlar için.

Ölümcül günahtaki bu zavallı ruhlardan bazıları kurtuluş arama şansına sahip olmayabilir, bu yüzden lütfen dualarınızın bu tür ruhlar için sunulduğundan emin olun.

Karanlıkta kalan ruhlar için acilen duaya ihtiyaç vardır. Kötülüklerinde parasal ve diğer kontroller yoluyla insanlığı yok etmeye o kadar niyetliler ki, Uyarı’yı ​​korkunç bir şok olarak görecekler.

Onlara tövbe etme şansı verilmesine ihtiyacım var, ama çoğu Bana direnecek . Lütfen bu işkence görmüş ruhlar için dua edin.

Son olarak, Büyük Uyarım için zaman yaklaştıkça tüm takipçilerimden her fırsatta İlahi Rahmeti okumalarını istiyorum .

Bu Mesajlar aracılığıyla kendileriyle konuşan Kurtarıcıları İsa Mesih olduğumu kabul etmeyi reddeden tüm inananlar, şimdi Beni dinleyin.

Nuh’un kendi zamanında kendisiyle alay edilen o zavallı ruhlar gibi olmayın.

Zihninizi açın ve zamanınızı cömertçe duaya ayırın. Şu anda senden tek isteğim bu. Siz çocuklarım, hatanızı anladığınızda pişmanlık gözyaşları dökeceksiniz. Ve evet, Beni derinden incitmiş olsan da seni affedeceğim.

Hakaretlerin beni yaraladı.

Alay etmen beni tanıdığını sandığın için beni içten dışa büken bir bıçak gibi ama tanımıyorsun.

Zihinleriniz, vahşi doğada bir çığlık gibi olan Gerçek Sesime kapalı.

Senin yüceliğin beni rahatsız ediyor.

Benim İkinci Gelişim için yolun şimdi planlandığını kabul etmelisiniz.

Benim için kaybolacak ruhlar için dua etmenizi rica ettiğim için şimdi Beni dinleyemezsiniz. Ama bu Büyük Olaydan sonra bu size kanıtlanınca yapacaksınız.

Çünkü o zaman Beni takip etmeni ve Kilisemin kalıntılarını oluşturmanı bekleyeceğim. O zaman Yeni Cennetime doğru yürürken, kalan parçaları almak için hepimiz birleşeceğiz.

sevgili İsa Mesih

Tüm İnsanlığın Kurtarıcısı ve Kurtarıcısı”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/12/prayers-urgently-needed-for-souls-in-mortal-sin-may-not-get-the-chance-to-seek-redemption/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/12/prayers-urgently-needed-for-souls-in-mortal-sin-may-not-get-the-chance-to-seek-redemption/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/12

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011222.cfm

Holokost’tan bu yana en büyük iğrençlik Yahudilere karşı komplo kurmak

Gerçeği Kitap:

https://www.bitchute.com/video/RqUlF8Ik9a0m/

Holokost’tan bu yana en büyük iğrençlik Yahudilere karşı komplo kurmak

11 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Canım kızım, şimdi halkıma karşı seferber olmaya çalışan Işığın değil, küresel gücün çabalarını izle.

Hristiyanlardan ve seçilmiş halkım olan Yahudilerden bahsediyorum .

Hıristiyanlık uygulamasını sinsi ama kurnaz bir şekilde ortadan kaldırmak için kötü planlar yapılıyor. Batı dünyasının her yerindeki ülkelerin anayasalarında bir değişiklikle başlayacak .

Hıristiyan kiliselerim aleyhine alçakça iddialarda bulunmak için her türlü girişimde bulunulacaktır . Kutsal kullarım yavaş yavaş geri çekilecekler ve halkıma çok az manevi destek bırakacaklar. Bütün bu yasaların kurnaz bir hoşgörü dış görünüşü olacaktır.

Çocuklarım, inancınız daha önce hiç olmadığı kadar test ediliyor.

Hristiyanlık ve Adımı alenen ilan etme girişimleri engellenecektir. Yerine boş bir doktrin ortaya çıkacak ve insanların kafası karışacaktır. Bu doktrinin Gerçeğin iyi ve adil bir ikame olduğunu düşünecekler, oysa aslında bu bir yalan olacak. Bu kötü grup o kadar güçlü ki çok azı onların var olduğunu biliyor. Yine de her yerde ipleri çekiyorlar.

Çocuklarım kukla gibidir. Seçilmiş halkım, Yahudiler yine korkunç bir zulümle karşı karşıya . Onları devirme planları yapılıyor.

Dostları olduğuna inandıkları, düşmanlarıdır. Böyle zorluklar yaşayacaklar. Tüm insanlığı İsrail için dua etmeye çağırıyorum. Holokost’tan bu yana en büyük tiksinti halkıma karşı komplo kurmaktır.

Dua edin, Deccal’in gruplarının bu kötülükleri yapmaktan vazgeçmesi için dua edin. Bu karanlık ruhların dualarınıza ihtiyacı var, böylece Uyarı sırasında suçlarını fark edecekler. Zırhlarını düşürmeleri ve Merhametimi dilemeleri için dua edin. Bunu yaparlarsa, İsrail’deki savaşlar ve huzursuzluk sulanabilir.

Birçok kehanet şimdi gözlerinizin önünde gerçekleşecek. Vaatlerime kör olanlara yeniden görebilmeleri için Rahmetimin Nuru verilmelidir.

Aldanmayın çocuklar. Dışarıdan iyi görünen her zaman göründüğü gibi değildir. Çoğu masum piyon olan barışı koruma güçlerine yalan söyleniyor.

Asla korkma, çünkü Merhametimin yüzyıllardır Kiliseme karşı komplo kuran bu mezhep üzerinde önemli bir etkisi olacak .

Kazanamazlar ve kazanamayacaklar. Ancak, dua onların kötü hâkimiyetini hafifletmedikçe, büyük bir korkuya neden olacaklardır. Deccal’i ve hakkında konuştuğum grubunu durdurmaya yardım etmesi için Yeni Haçlı Seferi’ni dua edin.

Haçlı Seferi Duası (18) Deccal’i durdurmaya yardım edin

Ey sevgili İsa, dünyayı Deccal’den kurtar. Bizi Şeytan’ın kötü tuzaklarından koruyun. Kilisenizin son kalıntılarını kötülükten koruyun. Tüm kiliselerinize, Şeytan ve onun terörist ordusu tarafından planlanan savaşlara ve zulme karşı kendimizi savunmak için gereken gücü ve Lütufları verin. Amin.”

sevgili İsa

Tüm insanlığın kurtarıcısı ve Kurtarıcısı

(küfürlü tanım = itibarına zarar verme niyetiyle biri hakkında skandal iddialarda bulunmak veya yaymak.)”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/11/the-biggest-abomination-since-the-holocaust-is-being-plotted-against-the-jews/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/11/the-biggest-abomination-since-the-holocaust-is-being-plotted-against-the-jews/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/11

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011122.cfm

Teşvik sözlerime kulak verilmesi gereken son günler bunlar.

Jonathan Cahn_ ‘The Return’: Final Shofar (Trumpet) Blasts & Aaronic Blessing – September 26, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=19XXHxiiSkM&t=111s

—————-

Gerçeği Kitap:

Kurtuluşun Annesi: Pek çok ruh verdiğim işaretleri görmezden gelmeyi seçiyor

10 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Çocuğum, bu zamanda duanın önemini dünyaya anlatmalısın.

Çocuklarım her ülkede her yerde acı çekiyor. Karanlığın sonunda Dünya’dan kaldırılması için tüm Tanrı’nın çocuklarının bu zamanda birleşmesi önemlidir.

O ruhlar, Dünya’daki vizyonerlere yaptığım ziyaretleri görmezden gelmeyi seçtiğinde nasıl da üzüntüden ağladığımı. Pek çok kişi, inancın geri kazanılabilmesi için verdiğim işaretleri görmezden gelmeyi seçiyor.

Hakikate kör olan rahiplerin ve din adamlarının kalpleri de dahil olmak üzere kalpleri o kadar soğuktur ki, o kadar çok zaman boşa harcanmıştır.

Eğer dünyaya verdiğim Mesajlara kalplerini açsalardı, o zaman daha fazla ruha ihtiyaç duydukları besin verilmiş olurdu.

Teşvik sözlerime kulak verilmesi gereken son günler bunlar.

Dua edin, dua edin, Oğlumun Sesi olması gerektiği gibi duyulması için dua edin.

Çocuklar, O’nun insanlığı Büyük Merhametine hazırlamayacağını düşünmediniz mi?

Bunu, mümkün olduğu kadar çok ruhun dönüştürülmesi yoluyla başarmak için yola çıktı.

Planları bir istisna dışında tamamlandı. Daha fazla duaya ihtiyacı var çünkü bu tür dualar olmadan ruhlar aldatıcıya kapılır.

Çocuğum, Oğlum yakında sevgili çocuklarına çok ihtiyaç duyulan rahatlamayı getirecek.

Merhametiyle, şimdi de dünyayı İkinci Gelişine hazırlayacaktır.

Oğluma inanan herkesin O’nun Kutsal Mesajlarının Gerçeğine yüreklerini açması için dua edin.

Dinlerler ve O’nun talimatlarını uygularlarsa her şey yoluna girecek.

Kendilerine Saf Sevgiden verilen Uyarı’yı ​​görmezden gelirlerse, başkalarının kurtuluş şansını reddederler.

Canların cömertliğinden , Yeni Cennette Şanlı Hükümdarlığa doğru O’nunla birlikte yürüyen sevgili Oğlum’a bağlılık yemini etmelerini rica ediyorum.

Haberciler, dünyayı bu Büyük Olay için hazırlamaya yardım etmek için bir süredir dünyaya gönderildiler.

Artık son aşamalar tamamlanmıştır.

Şimdi, O sizinle konuşurken Oğlumun Sesini duyun. O’nu reddetme.

senin sevgi dolu annen

Cennetin Kraliçesi

kurtuluş annesi”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/10/virgin-mary-so-many-souls-choose-to-ignore-the-signs-i-give/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/10/virgin-mary-so-many-souls-choose-to-ignore-the-signs-i-give/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/10

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/011022.cfm

Hiçbir ruhun ağdan düşmesine izin verilmemelidir.

Gerçeği Kitap:

Küresel İtiraftan Sonra İkinci Gelişime Hazırlanacağım

9 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

Sevgili kızım, zaman hızla ilerliyor ve Uyarı, İkinci Gelişimin hazırlığının habercisi olacak.

Küresel İtiraftan sonra, insanlığın çoğuna özel Lütuflar ve kutsamalar verildiğinde, İkinci Gelişim için yolu hazırlayacağım.

İnsanlık, bu Büyük Olay’ın zamanının yaklaştığını kabul etmelidir. Ruhlarınızı ve ailenizin ruhlarını Şanlı Dönüşüm’e hazırlamakla vakit kaybetmeyin.

İkinci Gelişim, Dünya’da binlerce yıldır katlandığınız işkenceye son verecek.

Bu Şanlı Olay o kadar büyüktür ki, ben göklerde göründüğümde hiç kimse hayret ve şaşkınlık içinde nefesini tutamaz.

Bu nesilden sizler, Benim Hükümdar olacağım Barış Çağında Benimle Yeni Cennetime yapılan bu yolculuktan faydalanmak için seçildiniz.

Hiç kimse dışlanmamalıdır. Hiçbir ruhun ağdan düşmesine izin verilmemelidir. Hepinizi Benimle birlikte Krallığıma getirmek en büyük arzum.

Bu, Çarmıhtaki ölümümden beri insanlığın beklediği zaferdir.

İçinizden ricalarıma göz yumanlarınız için şimdiden hazırlanmaya başlamanızı rica ediyorum. Zamanım yaklaşıyor.

Şimdi ruhlarınızı hazırlamanıza yardım etmesi için son elçimi dünyaya gönderdim. Bu kehanet edilmiştir.

Uyarımı göz ardı etmeyin, çünkü yaparsanız, uyanık olmazsınız ve yeterince hazırlanamazsınız.

Dünyanın Beni Yöneticileri olarak kabul etmeye hazır olması için, bundan böyle birçok Mesajlar ileteceğim.

sevgili İsa

Tüm İnsanlığın Kurtarıcısı”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/09/after-the-global-confession-i-will-prepare-for-my-second-coming/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/09/after-the-global-confession-i-will-prepare-for-my-second-coming/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/09

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/010922.cfm

İçinizde boşluk hissedebilseniz de, elini Bana vermelisiniz ve ben onu tutacağım.

Gerçeği Kitap:

İsa dünyanın her yerindeki çocuklara sesleniyor

8 Ocak 2012 baba sevgisivemerhamet

sevgili çocuğum

Sevgili kızım, bugün yedi yaşını doldurmuş tüm çocuklara ve dünyadaki her çocuğuma sesleniyorum. Siz küçük çocuklarım, Gözlerimdeki mücevherler gibisiniz. Bana böyle şefkatli bir sevgi getiriyorsun ve ben senin arkadaşlığından zevk alıyorum. Seni çok sevdiğimi bil. Bazılarınız Beni zaten tanıyor ve bu iyi.

Seni bir arkadaş olarak kendi sözlerinle Benimle daha çok sohbet etmeye davet ediyorum. Asla zor bulabileceğiniz duaları öğrenmeniz veya okumanız gerektiğini düşünmeyin. Bunun yerine Bana gelin ve tüm düşüncelerinizi, korkularınızı, haberlerinizi veya sorunlarınızı paylaşın. Beni görmezden gelsen bile her zaman yanındayım. Ben her zaman umutluyum.

Hayatları yalanlarla dolu, içki ve uyuşturucu işine bulaşmış zavallı gençler bunu bilmelisiniz. İçinizde boşluk hissedebilseniz de, elini Bana vermelisiniz ve ben onu tutacağım. Seni bir karışıklık denizinde boğulmaktan kurtaracağım.

Birçoğunuz kendinizi değersiz ve önemsiz hissediyorsunuz. Müzik ve ünlü dünyasında idolleştirdiğiniz kişilerden o kadar etkileniyorsunuz ki, kendinizi tamamen yetersiz hissediyorsunuz. Küçük çocuklarım asla böyle hissetmeyin çünkü Benim Gözlerimde sizler çok özelsiniz. Her birinizin Kalbimde eşsiz bir yeri var. Sizi harika bir yeni geleceğe bir yolculuğa çıkarmama izin verin.

Kısa bir süre sonra, Dünya’da yeni, harika bir Barış ve Zafer Çağı’nı tanıtacağım.

Güçlü kalmalısın. Kendinizi kötü hissettiğinizde asla pes etmeyin. Kendinizi değersiz hissettiğinizde asla umutsuzluğa kapılmayın.

Sen, hatırla, bir neden için doğdun. Şartlarınız ne olursa olsun, doğum sebebiniz budur. Yeni Şanlı Krallığımın bir parçası olarak Bana katılmak için doğdunuz.

Dikkatinizi çekmeye çalışan çok sayıda sahte tanrı olduğu için Sesimi duymanın sizin için zor olduğunu biliyorum.

Sana Sözüm şudur. Hayatını Benim için, İsa’n için umut ve sevgi içinde yaşa, ben de sana Cennet Hediyesini vereceğim. Benden sadece Bana doğru olan yolculuğunda sana yardım etmemi istersen, bu Cennet seni bekliyor.

Ben senin hayatında eksik olan aşkım.

Ben aradığın huzurum.

Sevgiyi yeniden kalbinde hissetmen için ihtiyacın olan yardım benim.

Ben aşkım.

Ben Işık’ım.

Bensiz karanlıkta kalacaksın.

Beni ne kadar incittiğin ya da beni ne kadar incittiğin önemli değil, seni seviyorum.

Bu küçük duayı et, hemen sana koşarak geleceğim.

(Gözlerimi aç gençler için dua)

“İsa, beni duyabiliyorsan, o zaman yardım çağrıma kulak ver. Lütfen bana acı verenlerle başa çıkmama yardım et. Kıskançlığın hayatımı ele geçirmesine ve sahip olamayacağım şeyleri dilemekten vazgeçmeme yardım et. Bunun yerine kalbimi Sana aç, sevgili İsa. Gerçek aşkı hissetmeme yardım et – Aşkını ve kalbimde gerçek huzuru hissetmeme. Amin.”

Sevin, çocuklarım, çünkü şimdi yüreğinize Göklerden konuşuyorum.

Ben gerçeğim. Ben varım. Seni seviyorum ve seni, aileni ve arkadaşlarını Dünyadaki Yeni Cennete götürebilmek için seni kurtarmak için verdiğim mücadeleden asla vazgeçmeyeceğim.

Bu Cennet Adem ve Havva için yaratılmıştır ve şimdi Dünya’ya geri dönecektir.

Hayallerinin ötesinde olan bu yeni muhteşem hayatın bir parçası olmanı istiyorum.

Şimdi seni kutsuyorum.

sevgili arkadaşın

isa”

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2012/01/08/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2012/01/08/jesus-calls-to-children-all-over-the-world/

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2022/01/08

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/010822.cfm

Torah:

https://www.hebcal.com/sedrot/beshalach-20220115

Deccal'i önlemek için tüm insanlığın iyiliği için birlikte çalışmalıyız çocuklar (16/02/2012)