It seems you're using an unsafe, out-of-date browser. CLOSE(X)

Sadece Tanrı böyle bir mucize yaratabilirdi – Yaşam Armağanı.

Unlocking The Mystery of Life & Bonus: Shattering The Myths of Darwin’s Theory of Evolution

https://www.youtube.com/watch?v=RdvTPrxn4OE

—————-

Gerçeği Kitap:

Korkmamalısın, çünkü söz verdiğim senindir ve senin mirasındır.

10 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, dünyaya dönüş zamanımın yaklaştığı söylenmeli . Büyük Günümden önce insanlığı Bana döndürmeye çalışırken Zamanım çoktan başladı.

Birçoğunuz duymazdan gelse de, hepinizi bu zamanda hazırlıyorum . Bunu, uğruna sevdiğim her biriniz için, bedenimi feda ettiğim her biriniz için sevgiyle yapıyorum. İnsanlığın gözlerini açacağım ve açıkça şahit olunacağı zaman Benim Müdahaleme şahit olacaksınız.

Misyonum kabul edildiğinde mucizeler gerçekleşecek. Varlığım hissedilecek ve Büyük Merhamet İşleri ile Kendimi tanıtacağım. Bu plan sizi geri çekmek, artık Varlığıma inanmayanlarınızı Benim Muhteşem Kurtuluşuma döndürmek içindir.

Babam tarafından Bana vaat edilen Yeni Cennette Hüküm sürecek olan Kral Benim. Beni tanımayanlar şimdi beni duysun. Sen Benimsin. Size bu Dünya’da bildiğiniz şekliyle değil, Ebedi Yaşam getiriyorum.

Korkmamalısın, çünkü söz verdiğim şey senin ve o senin Mirasın.

Bu Krallık, sevgili Babam Tanrı’nın dünyayı başlangıçtaki gibi yeniden yaratabilmesi için doğdunuz. O Başlangıçtır, çünkü onu O yaratmıştır. O Son’dur, çünkü Büyük Gün geldiğinde artık ıstırap olmayacak, çünkü Yeni Başlangıç ​​- Ebedi Yaşam – Tanrı’nın Sevgisini kabul edenlere sunulacak. Daha güvenilir, daha az alaycı olmalı ve yalnızca mükemmel bir Tanrı’dan gelebilecek Büyük Yaşam Hediyesini kabul etmelisiniz.

Sadece Tanrı böyle bir mucize yaratabilirdi – Yaşam Armağanı.

Yalnızca Tanrı size ölümün ve onunla birlikte tüm kötülüğün fethedileceği Sonsuz Yaşamı verebilir.

Geleceğe umutla bakmalısınız. Bu Mesajları dinlemeye çalışmalısınız, çünkü önünüzdeki günler daha da karanlık olacağından ihtiyacınız olacak cankurtaran halatınız onlar olacaktır.

Arzum, hiçbirinizin üzülmesin, endişelenmesin, korkmasın ve üzülmesin, çünkü Benim Şanlı Günüm, her gözyaşını, acıyı, üzüntüyü ve ıstırabı üzerinizden sileceğim ve sizi Büyük İzzetim ile arındıracağım anlamına gelecektir.

Sonunda saf sonsuz mutluluğu yaşayacaksın. Cennet hali olduğunu hayal ettiğiniz her şey sizin olacak.

Güven eksikliğinden dolayı şimdi Bana cevap veremiyorsan, Beni ararsan sana yardım edeceğim. Bu Haçlı Seferi Duası aracılığıyla Benden Güven Hediyesini isteyin.

Güven Armağanı için Haçlı Seferi Duası (109)

Ey sevgili İsa,

Sana güvenmeme yardım et.

Tekrar gelme sözüne güvenmek.

İkinci Gelişinizin Gerçeğini kabul etmek için.

Size Krallığınızı vereceğini söylediğinde Baba Tanrı’nın Vaadine güvenmek. 

Öğretilerine güvenmeme yardım et, içinde

Dünyayı kurtarma planınız.

Grace ile Hediyelerini kabul etmeme yardım et.

Sana güvenmeme yardım et ki korkumu yeneyim ve Sevginin kalbimi ve ruhumu doldurmasına izin verebileyim.

Amin.

Ah, seni teselli etmeyi, korkularını, endişelerini ve kaygılarını hafifletmeyi nasıl özlüyorum. Geçişi mümkün olduğunca acısız yapmayı nasıl da arzuluyorum ki, işi Tanrı’nın düşmanları aracılığıyla görülecek olan canavarın elinden acı çekmenize gerek kalmasın.

Bana tamamen güvenir ve kendinizi Merhametime teslim ederseniz, merhametimin size acı çekmek isteyenlerin kötülüğü yüzünden insanların çektiği acıların artacağı süreyi kısaltacağına ciddiyetle söz veriyorum. 

Müdahalemin mucizeler yoluyla yardıma en çok ihtiyaç duyanları – Gerçeğin farkındalığını – uyandıracağına söz veriyorum. Allah’ın Gerçeği, Sözümün tekrar geleceğini gerçekten anlamayanlar tarafından kalplerinde kabul edildiğinde, o zaman ıstırap azalacak ve milyarlarca ruha Merhamet edeceğim.

Ancak, Bana olan güveniniz Gerçeği görmenize yardımcı olacaktır. Gerçeği kabul ettiğinizde, Yeni Krallığımın Anahtarlarını da kabul etmiş olursunuz.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/10/you-must-not-be-frightened-for-what-i-promise-is-yours-and-it-is-your-inheritance/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/10/you-must-not-be-frightened-for-what-i-promise-is-yours-and-it-is-your-inheritance/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/10

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/061023.cfm

Yeni Kudüs trompet sesleriyle dünyanın üzerine indiğinde, ışıklar gökleri dolduracak ve herkes susacak

Gerçeği Kitap:

Yeni Kudüs trompet sesleriyle dünyanın üzerine indiğinde, ışıklar gökleri dolduracak ve herkes susacak

9 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, bu zamanda fiziksel olarak katlandığın acı, Benden o kadar uzak olan ruhları kurtarmak içindir ki, bunu Bana bir kurban ruh olarak sunmazsan, onlar Benim için sonsuza kadar kaybolurlar. Tek bir canımı bile kaybettiğimde bunun Beni ne kadar incittiğini ve Kalbimi kırdığını her zaman hatırla.

İnsanlığa olan Sevgim bozulmadan kaldı, çünkü hiçbir şey Beni her bir değerli ruhu sevmekten alıkoyamaz. Onları o kadar çok seviyorum ki kızım, Tanrı’nın tüm çocuklarını O’nun gördüğü gibi, yürek saflığıyla görmenin sana verdiğim Armağanları asla bitmeyecek. Bu yüzden bu kadar acı çekiyorsun küçüğüm. Öfkeleri sizi aşağılayanlar yüzünden değil, korkunç karanlıkta olan ve kaderleri sizi korkutan ruhlar yüzünden bu yeni fiziksel ıstıraplara katlanıyorsunuz.

Lütfen, bu acı denemeler nedeniyle sabırsızlanıp üzüldüğünüzde, canavar tarafından alınacak ruhların yüzleştiği yoğun ıstırapla karşılaştırıldığında bunların hiçbir şey olmadığını anlayın. Araf’ta acı çekmenin acısına katlanmak zorunda olan ruhlarla karşılaştırıldığında hiçbir şey ifade etmeyecek. Başka türlü kendilerini kurtaramayacak olan ruhları canavarın şeytani pençesinden nasıl çekip alacağımı gördüğünüzde, bunun sizin için ne kadar az anlamı olacak.

Kızım, bu ıstırap ne kadar acı verici olursa olsun, Tanrı’nın çocuklarını birleştirdiğimde, Büyük Gün’de en Şanlı Cennet indiğinde fark etmeyecek. Yeni Yeruşalim, trompet sesleriyle dünyanın üzerine indiğinde, ışıklar gökleri dolduracak ve şarkıları son andan önce her ruha ulaşacak olan meleklerin sesinden önce herkes susacak.

Bu, yaşayanları ve ölüleri yargılamak için geldiğim son saat olacak. 

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/09/when-the-new-jerusalem-comes-down-upon-the-world-to-the-sound-of-trumpets-the-lights-will-fill-the-skies-and-all-will-be-silent/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/09/when-the-new-jerusalem-comes-down-upon-the-world-to-the-sound-of-trumpets-the-lights-will-fill-the-skies-and-all-will-be-silent/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/09

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060923.cfm

Çocuklarımın dünyevi mallara olan takıntısı ve kişisel zenginliğe düşkünlükleri onları Tanrı’dan ayırıyor.

Gerçeği Kitap:

Çocuklarımın dünyevi mallara olan takıntısı ve kişisel zenginliğe düşkünlükleri onları Tanrı’dan ayırıyor.

8 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, insanlık günahın derinliklerine gömülürken, Benden bu kadar uzaklaştıklarında hiçbir şey onları teselli edemediği için, içlerinde hissettikleri ham acıyı gidereceğine inandıkları maddi şeyleri aramaya devam ederler. Bir an bile Beni düşünmüyorlar, hiçbir şey getirmeyen, sadece daha fazlasına duyulan özlemden başka bir şey getirmeyen dünyevi mallar – faydasız şeyler – peşinden koşuyorlar.

Bir de öyleleri vardır ki, dünyevî zevklere düşkünlükleri doymak bilmez hale gelir. Daha büyük ve daha değerli olduğuna inandıkları şeyleri ararlar. Sonunda kendilerine türbeler inşa ederler. Bu, umutsuzluğa kapıldıkları zamandır, çünkü ne kadar çok zenginlik ve lüks elde ederlerse, o kadar kafaları karışır ve dikkatleri dağılır. Diğer insanlara olan ilgilerini kaybedecekler ve kötü ruh tarafından onları tuzağa düşürmek ve ruhlarını yok etmek için örülmüş bir örümceğin ağına takıldıkça çok geçmeden yalnızlaşacaklar.

Çocuklarımın dünyevi mallara takıntısı ve kişisel zenginliğe düşkünlüğü onları Tanrı’dan ayırıyor. Sahip olma sevginiz, komşunuza olan sevginizi yok eder. Başkalarının talihsizliklerini umursamayacak kadar bencil olacaksınız. Tanrı Sözü’ne bu şekilde itaatsizlik edersiniz.

Zenginlik peşinde koşmayı bırakmalısın. O zaman kalbin daha saf olacak. Ama bu aldatıcı günahın zihninizi bulandırmasına izin verin ve asla ruhen saf olmayacaksınız ve bu nedenle Benim huzuruma çıkmaya uygun olmayacaksınız. Fakir olanların kendilerini Benden ayırmaları için onları kışkırtacak daha az şeyleri vardır. Zengin olanlar, My Eyes’da kendilerini alçaltmadan önce öğrenecekleri çok şey olduğu için fakirdirler.

İnsan, dünyevi zevkleri Önüme koyduğunda, Benim Yeni Cennetime girmek için ruhunu hazırlayamayacağını ne zaman öğreneceksin?

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/08/my-childrens-obsession-with-worldly-goods-and-the-adulation-of-personal-wealth-separates-them-from-god/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/08/my-childrens-obsession-with-worldly-goods-and-the-adulation-of-personal-wealth-separates-them-from-god/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/08

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060823.cfm

Bu benim zamanım. Kararlaştırıldığı gibi, sevgili Babam tarafından Bana tahsis edilen zamandır.

Gerçeği Kitap:

Hepinizi İkinci Gelişime hazırlamak için peygamberimi gönderenin ben, İsa Mesih olduğunu şüphecilere kanıtlamak için dünyanın her yerinde mucizeler yaratacağım.

7 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, Babamın Kitabında yer alan kehanetleri kabul eden ve Gerçeği bilen herkes, O’nun dünyaya en büyük Merhameti verdiğini kabul etmelidir.

Şimdi İkinci Gelişimin zamanı yaklaştığına göre, Sesimi tanıyanlar ve Beni dinleyenler, Vakitlerini Sözümü yaymak için ayırmalı ve tüm kardeşlerinin kurtuluşu için dua etmelidirler.

Sevgili öğrencilerim, Lütuflarım üzerinize dökülüyor ve başkalarının Benim İkinci Gelişime hazırlanmasına yardım ederken kendinizden emin olmalısınız. Size müstehcen sözler haykırsalar bile sakin kalmalısınız. Bu Görev, Çarmıha Gerilmemden bu yana en çok yerilen görev olacak, ama bilin ki bu Görev milyarlarca ruhu kurtaracak. 

Bu benim zamanım. Kararlaştırıldığı gibi, sevgili Babam tarafından Bana tahsis edilen zamandır. Yeni Cennet ve Yeni Dünyanın bir olarak birleşeceği Benim Hükümdarlığımın zamanıdır. Babamın İradesi Cennette gerçekleştiği gibi, Dünyada da öyle olacak. Hepsi bir olacak. Nefret, acı ve kötülüğün gücü sona erecek.

Şimdi kendi ruhunuzu kurtarmak için gösterdiğiniz her çaba ve başkalarını kurtarmak için yaptığınız dualar, ne kadar zor olursa olsun, buna değecektir.

Bırakın size kükresinler, kırbaçlasınlar, sizi taciz etsinler, size yalancı desinler ve size zalimce davransınlar. Ne kadar çok acı çekersen, bana o kadar çok ruh getireceksin.

Bu yolu ben çizdim ve cennetteki tüm melekler tarafından korunuyor. Her kötü ruh kargaşaya neden olacak, engeller yaratacak ve Bana doğru yürümenizi engellemeye çalışacak, ancak faydasız olacaktır. Sana ulaşmamı ya da seni daha yakına çekmemi engelleyemezler. Sizden milyarlarca olacak. Şimdi hazırlanmayı reddedenler bunu zamanla yapacak. Zaman kısa olduğu için sizi yavaşlatmalarına izin vermemelisiniz.

Kalan Ordumdaki her birinize özel Lütuflar verilecek ve şüphecilere, hepinizi İkinci Gelişime hazırlamak için peygamberimi gönderenin Ben, İsa Mesih olduğumu kanıtlamak için dünyanın her yerinde mucizeler yaratacağım.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/07/i-will-create-miracles-all-over-the-world-to-prove-to-the-skeptics-that-it-is-i-jesus-christ-who-has-sent-my-prophet-to-prepare-all-of-you-for-my-second-coming/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/07/i-will-create-miracles-all-over-the-world-to-prove-to-the-skeptics-that-it-is-i-jesus-christ-who-has-sent-my-prophet-to-prepare-all-of-you-for-my-second-coming/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/07

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060723.cfm

Yalanlar, çoğu zaman iyi şeyler gibi giyinerek gelirler.

Gerçeği Kitap:

Yalanlar, çoğu zaman iyi şeyler gibi giyinerek gelirler.

6 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, dünyada sevginin çoğalmasını ne kadar isterdim, çünkü o zaman insan, tıpkı Babamın emrettiği gibi komşusunu gerçekten sevecek ve savaşlar olmayacaktı.

Savaşlar, Tek Gerçek Tanrı’ya olan inanç eksikliğinin sonucudur. Hepsi şeytanın gücüyle alevlenen korku, nefret ve kibirden kaynaklanır. Daha fazla insan Tanrı’dan uzaklaştıkça ve ruhlarını görkemli bir sonsuzluk yaşamı için hazırlama gereğini reddettikçe, çok fazla hataya düşecekler. Gerçeği göremedikleri zaman yalanlara inanma eğilimi gösterirler. Yalanlar, çoğu zaman iyi şeyler gibi giyinerek gelir. Arzu edilen işler, doğru eylemler, zevkler ve doğal olanın alternatifleri gibi davranırlar.

Kötülük nadiren böyle görülecektir, çünkü Şeytan insanlığı aldatmak için böyle plan yapmaz. Zavallı nefslerin söz, fiil ve hareketlerinde işleri görülen o şer, kendini hiç belli etmemeye özen gösterir. İstila ettiği zavallı ruhlar aracılığıyla sevecen, hoş biri olarak karşımıza çıkacak ve her zaman çekici bir görünüm sergileyecektir. Kurnaz, ayartma yoluyla insanları kötülük eylemleri yapmaya çekecek ve bunu onların en savunmasız zayıflıklarını avlayarak yapacak. Normalde duyuları aracılığıyla baştan çıkarırken, imanlarında Gerçeği arayanlara da hitap edecek. Bu, Şeytan’ın ruhları kötülüğü iyilik olarak kabul edecekleri bir tuzağa çekeceği zamandır.

Ancak daha sonraki bir aşamada, kendilerini rahatsız ve huzursuz hissettiklerinde bir şeylerin ters gittiğini hissedeceklerdir. O zamana kadar, ruhlarında komşularına karşı nefret ve saygısızlık tezahür etmiş olacak. O zaman Allah’ın adıyla giriştikleri, fakat Allah’a hakaret eden bu eylemlerin Allah’ın izzeti için olduğuna inanırlar.

Tanrı adına savaş yaratıldığında, dünya ordularının saygı gösterdiği şey genellikle Tanrı’ya değildir. Ulusları öldürüp Tanrı’yı ​​yücelttiklerini söylediklerinde, kendilerini Tanrı’dan uzaklaştırmış ve canavarın tarafını tutmuş olurlar.

Canavar, bu noktada insanlığın yok edilmesini iki şekilde planlıyor. İlk etapta kürtaj, cinayet ve savaş yoluyla hayatı mahvediyor. İkinci durumda, Beni, İsa Mesih’i ve sevgili Babamı onurlandıran tüm kiliselerin yok edilmesi için Dünyadaki Kiliseme saldırıyor. Bu yollarla ruhları çalacak ve onların Gerçeği takip etmelerini ve Krallığımı miras almalarını engelleyecektir.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/06/lies-very-often-come-dressed-as-good-things/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/06/lies-very-often-come-dressed-as-good-things/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/06

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060623.cfm

ikiye bölüneceksiniz – Gerçeğe uyanlar ve yasaları kabul edenler

Gerçeği Kitap:

Geri kalan kutsal kullarım, yeni tek dünya dinine bağlılık yemini edecekler.

5 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Canım kızım, mukaddes kullarımdan daha fazlası nihayet Davetime icabet ediyorlar, halbuki bu onlar için çok yalnız bir yolculuk demek.

Görevleri üstlerine karşıdır, çünkü Dünyadaki Kiliseme, kendisini Tanrı’nın tüm çocukları üzerinde savunma yetkisi verdim. Onlar, Benim kutsal hizmetkarlarım, Kilisem tarafından kendilerine verilen tüm talimatlara, Ayinlerim değiştirilene kadar bağlı kalmalıdırlar. O zaman onların vazifesi Bana olacaktır. 

Dünyadaki Kilisemin içeriden yok edileceği önceden bildirilen kehanetlere inanmayan kutsal hizmetkarlarıma dua etmelisiniz ki, karanlık güne kadar sizi güçlü ve Öğretilerime sadık tutayım. dünyanın her yerindeki Kutsal Çardaklardaki tüm Varlığımı yok et. Çünkü bu olduğunda, tek görevin Bana, İsa Mesih’e olacak.

Kalplerinizin üzülmesine izin vermeyin, çünkü sadece Benim Öğretilerimin Gerçeğini ilan ettiğinizde ve Kutsal Kitapları size öğretildiği şekilde uyguladığınızda, bu sizin kurtarıcı Lütfunuz olacaktır. Eğer, ve ne zaman, Dünya üzerindeki Kilisemin Gerçeği’ni reddetmeniz talimatı verilirse, işte o zaman ayırt etmeniz gerekecek.

Bu gün henüz gelmedi, ama en yüksek mertebelerinizden Kutsal Efkaristiya’yı bir kenara bırakmanız istendiğinde, o zaman size Gerçeğin verildiğini bileceksiniz.

Sizden belirli doktrinleri kabul etmeniz istendiğinde, benim tarafımdan asla göz yumulamayacağını kalbinizde bileceğiniz o gün gelmeden önce, Kilise’nin karşı karşıya olduğu yıkımın korkunç gerçekliğini anlayacaksınız.

Size putperest yalanlarını kabul ettirmeye çalıştıklarında, Hakikatten yana duracak, Bana sadık kalacak olanlar, ancak aranızdaki cesur ve yiğit kişiler olacaktır . Vaftiz, Kutsal Komünyon, İtiraf, Onay, Evlilik ve Kutsal Ayin Ayinlerini yönetmeye devam edeceksiniz.

Geri kalan mukaddes kullarım, yeni tek dünya dinine bağlılık yemini edecekler. O zaman ikiye bölüneceksiniz – Gerçeğe uyanlar ve yasaları kabul edenler, ki bu tek bir anlama gelir – sahte tanrılara tapınmak ve günahı bağışlamak.

Çoğunuz artık Beni onurlandırmayacaksınız. Bana sadık kalmazsanız ve sürümü yalanlarla beslemezseniz, benden çok şey kaybedersiniz. Yine de bu ruhlar aldatıldıklarını anladıklarında, büyük bir Merhamet göstereceğim. Ancak, Öğretilerimi anlamak, Kutsal Sözümü onurlandırmak ve En Kutsal Ayinleri yönetmek için eğitilmiş olarak, Bana ihanet edeceksin.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/05/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/05/

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/05

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060523.cfm

İnsanların gözlerinin bağlı ve gerçek ile kurguyu ayırt edemediler

Gerçeği Kitap:

Benim Yolum çok basit. Beni istediğiniz gibi takip edebilirsiniz, ancak Hristiyan Kiliselerimde Beni onurlandırmalısınız.

4 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, pek çok kişi bu zor Gerçeğin Yolu’nu tıpkı Calvary Dağı yolunda olduğu gibi şevkle tırmanacak.

Bu, pek çok engelle dolu zorlu bir yolculuktur. Çoğu insan için, Beni takip ettiğiniz için küçümseneceğiniz gerçeği de dahil olmak üzere pek çok farkındalık gerçekleşeceğinden, bu tırmanışı acı verici bulacaktır. Diğerleri sizi durdurmaya çalışacak ve Benden uzaklaşmanız için sizi geri çekmek için her türlü argümanı kullanacak. Diğerleri korkunç şeyler haykıracak ve sizi Mesih’in bir askeri olarak değil, Şeytan’ın bir aracı olmakla suçlayacak.

Sonra, aranızdaki rahipler ve hizmetkarlar için, zirveye çıkan bu son tırmanışta Beni bırakmanız emredilecek. Bu tırmanış, Haç Yolu’nun simgesidir.

İnsanların gözlerinin bağlı olduğu ve gerçek ile kurguyu ayırt edemediği günümüz dünyasında Öğretilerimin Gerçeğinin yeniden keşfedilmesine yardımcı olmak için Beni takip eden herkes farklı türden bir zulme maruz kalacak. Onlar, sevgili takipçilerim, bir tarikata mensup oldukları suçlamasıyla azap göreceklerdir. Bu özel hakaret, onların kandırıldıklarını ve aklı başında olmadıklarını gösteriyor. Bu tür suçlamaların kafanızda şüpheler yaratmak için tasarlandığını anlamalısınız.

Benim Yolum çok basit. Beni istediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Ama beni her yerde Hıristiyan Kiliselerimde onurlandırmalısınız çünkü Dünya üzerinde başka evim yok. Tarikatlar, My Church dışındaki diğer evleri kullanır. Sizden Kilisemden ayrılmanız istendiğinde, benim Dünya’daki Zamanım sırasında havarilerimden aynı şeyi yapmalarının istendiği zamandan farklı olmayacak.

Alayları, alayları ve Öğretilerimi kullanan ve sonra onları çarpıtanları görmezden gelin ki, bugün size verilen Mesajlarımı ifşa edebilsinler.

Dik yürüyün ve güvenle ilerleyin, çünkü bu savaş, neler olduğunu göremeyen masum insanların üzerine korkunç bir karanlık çöken, düzenbazın ektiği kötülüğü ve yalanları yenecektir.

Devam edecek gücü ya da cesareti olmadığını anlayanlar, lütfen korkmayın, çünkü bu Haçlı Seferi Duasını (108) Tırmanma Golgota Tepesini  okursanız size özel Lütuflar vereceğim.

Tanrım, ayağa kalkıp sayılmak için cesareti, yiğitliği ve cesareti bulmama yardım et ki, Kalan Orduna katılabileyim ve Günahlarım için katlanmak zorunda kaldığın aynı Golgota Tepesine tırmanabileyim.

Bana Haçını ve yükünü taşıma gücü ver ki, ruhları kurtarmana yardım edeyim.

Beni zayıflığımdan kurtar.

Korkularımı dağıt.

Tüm şüphelerimi yok et.

Gözlerimi Gerçeğe aç.

Bana ve Çarmıhınızı taşıma Çağrısına cevap veren herkese, derin ve alçakgönüllü bir yürekle Sizi takip etmeme ve benim örneğimle başkalarının da aynısını yapma cesaretini toplamasına yardım edin. Amin.

Sevgili İsa

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/04/my-way-is-very-simple-you-may-follow-me-any-way-you-will-but-you-must-honour-me-in-my-christian-churches/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/04/my-way-is-very-simple-you-may-follow-me-any-way-you-will-but-you-must-honour-me-in-my-christian-churches/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/04

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060423.cfm

Ruhlarındaki boşluğu doldurmak için oyalanma arayan pek çok kişi, Buda heykellerine övgüler yağdırarak yapıyor.

Gerçeği Kitap:

Pagan uygulamalarınız sizi Cehenneme götürecek

3 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, şu anda katlanmakta olduğum kırbaç, sadece Kendi Kilisem içinde Bana karşı beklemede olan ihanetimden değil, aynı zamanda bugünün dünyasında Benim yerime geçen sahte, pagan putlardan kaynaklanmaktadır. 

Paganizm çok hızlı büyüyor ve Tek Gerçek Tanrı inancına alternatif yeni bir popüler kültür olarak benimseniyor. Birçok şekil alır. En önemlisi, yeni çağ uygulamalarıyla uğraşanlar için zararsız bir eğlence ve kişisel gelişimin önemli bir parçası olarak sunulacak – bir tür hümanizm ve kendini sevme.

Bu küresel putperestlik son zamanlar için önceden bildirildi ve birçok insan onun ne olduğunu göremiyor. Bu, kendilerine ve sunacaklarına inandıkları sözde büyülü faydalar için birçok kişinin inançlarını yerleştirdiği sahte tanrılara duyulan bir sevgidir.

Ruhlarındaki boşluğu doldurmak için oyalanma arayan pek çok kişi, bunu hayatlarının, evlerinin ve iş yerlerinin merkezi haline gelen Buda heykellerine övgüler yağdırarak yapıyor. Yoga, reiki ve sözde meditasyon gibi yeni çağ putperestliğini uyguladıkları zaman ruhsal bir sakinlik duygusuna kapılırlar .

Kısa bir süre sonra derin bir hasrete kapılacaklar ve bu iğrençliği yapanların verdiği tüm asılsız vaatlere inanmaya devam edecekler. Çünkü o, milyonlarca ruhu Tanrı’nın Gerçeğine karşı körleştiren bir okült biçimidir.

Yeni çağ olsun ya da olmasın, size büyük ruhsal rahatlık vaat eden ve sizi bencil amaçlar için güçlendirmek için tasarlanmış olan doktrin ne olursa olsun, bunun asla Tanrı’dan gelemeyeceğini bilin. Tanrı’ya ait olmayan ya da okült içeren uygulamalara katılmanızın istendiği bu tür heykelleri onurlandırmanızı gerektiren herhangi bir doktrin, ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Bunların ruhunuza, zihninize ve bedeninize ne yaptığını bilmiyor musunuz? Onları yok ederler.

Ruhunuzun kapısını açan ve Şeytan ve cinlerinin sizi yutmasına izin veren bu uygulamalar pek çok ruhu istila ediyor. Bunlar – ve hiç şüpheniz olmasın – kötü ruhları çekmeleri açısından güçlü uygulamalardır. Pagan uygulamaları içeren tarot kartları, yoga, reikki ve bazı meditasyon türlerinin kullanımı sizi kirletecektir. Zamanla, çok az kaçışın olduğu kötü ruhlar yaşamlarınıza girerken, hasta olabilir ve kara bir umutsuzlukla dolabilirsiniz.

Bunlar, dünyadaki Şeytani etkilerin işaretleridir ve birçok iblis, ışık melekleri kılığında gelir. Bu nedenle melek kartlarına takıntılı hale gelenler ve sözde yükselmiş üstatları bu melek kültürü içinde kabul edenler, zararsız bir eğlence olarak sunulan kötülüğün ruhunu kucaklıyorlar.

Paganizmin diğer biçimi, ateizm pratiğinde yatmaktadır. Ateizminizle gurur duyanlar ve başkalarına karşı nazik ve sevgi dolu olduğunuz ve komşularınıza saygılı davrandığınız için iyi bir yaşam sürdürebilenleriniz, Cennetin Krallığının size ait olmadığını biliyorlar. Kalbimi nasıl kırarsan kır, son nefesini verdiğinde seni asla Krallığıma kabul edemem. Ölmeden önce seni kabul etmem için Bana yalvarmazsan, o zaman sana yardım edemem, çünkü senin hür iradenle müdahale edemem. Size ateizmin önemli olmadığını söyleyen herkes yalancıdır. Gerçek şu ki, yalnızca Beni kabul edenler ve Tanrı’yı ​​tanıyanlar Krallığıma girebilir.

Böylesine karışık hayatlar yaşayan ve her şeyin iyi olacağına inanan pek çoğunuzun öğrenecek çok şeyi var. Bu nedenle Babam Uyarı’nın gerçekleşmesine izin verdi, çünkü onsuz birçok ruh doğrudan Cehennem ateşlerine atılırdı.

Size Hakikat verildiği için şükredin , çünkü atanan hizmetkarlarımdan çok azı bugün yaşamakta olduğunuz günahkâr hayatların tehlikelerini ve bunların yol açacağı korkunç sonuçları vaaz ediyor.

Pagan uygulamalarınız sizi Cehenneme götürecektir. Ateizmin seni Benden ayıracak. Sadece tövbe seni kurtarabilir. Tatsız bulsanız da Gerçeği dinleyin ve kabul edin ve size Ebedi Yaşam Armağanı verilecek – şu anda arzuladığınız, ancak sahte tanrıları putlaştırmaya devam ederseniz asla sizin olmayacak olan bir yaşam. ve Beni reddet, İsa Mesih.

Seçim sadece senin . Başka hiç kimse bu seçimi yapamaz, çünkü Tanrı size iyi ve kötü arasında seçim yapma özgürlüğü vermiştir ve yanlış yolu seçseniz bile bunu sizden asla almayacaktır.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/03/your-pagan-practices-will-lead-you-to-hell/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/03/your-pagan-practices-will-lead-you-to-hell/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/03

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060323.cfm

Transubstantiation Yasası Yoluyla En Kutsal Eucharist’te Varım

Gerçeği Kitap:

Transubstantiation Yasası Yoluyla En Kutsal Eucharist’te Varım

2 Haziran 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, Tanrı’nın tüm çocuklarına insanlığa Kutsal Efkaristiya Armağanı verme Sözümün Gerçeğini hatırlatmalıyım.

Size En Kutsal Efkaristiya’nın Gücünü ve gerçekten Var Olanın, sevgili İsa’nız olduğumu hatırlatmalıyım. Seni ebedi lanetten kurtarmak için Bedenimden vazgeçtim. Ruhlarınızda kalabilmem için size Bedenimi verdim.

Transubstantiation Yasası aracılığıyla En Kutsal Eucharist’te Varım. Bunu Havarilerime Son Akşam Yemeği’nde çok açık bir şekilde anlattım. Öyleyse neden birçoğunuz size büyük bir bedel karşılığında verilen bu büyük Armağanı kabul etmiyorsunuz? Bu benim sana Hediyem. Bedenim ve Kanım ruhunuzu güçlendirecek. İlahi Varlığım ruhunuzu besler ve Benim Kutsal Efkaristiyamı kabul eden herkese sizi Bana yaklaştıracak özel bir Lütuf sağlar.

Efkaristiya Tapınması sırasında Bana eşlik ettiğinizde, üzerinize en büyük Armağanları yağdıracağım. Yakında Benden uzaklaşmanın zor olduğunu göreceksiniz ve ben size daha yakın olacağım. Kalbin Benim Kutsal Kalbim ile iç içe olacak.

Kutsal Eucharist’imin Gücünü asla unutmamalısınız, çünkü o dünyadaki Varlığımın Işığını koruyor. Kutsal Eucharist’teki Gerçek Varlığım olmasaydı, kaybolurdunuz ve bir Lütuf halinde kalamazdınız.

Bedenimden mahrum kaldığınızda kendinizi boşlukta hissetmeye başlayacaksınız. Benden ayrılacaksınız ve Beni hâlâ seviyor olsanız da, Benimle birlik içinde kalmak için mücadele edeceksiniz.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/06/02/i-am-present-in-the-most-holy-eucharist-through-the-act-of-transubstantiation/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/06/02/i-am-present-in-the-most-holy-eucharist-through-the-act-of-transubstantiation/

 

 

 

———–
Ortodoks:

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/02

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060223.cfm

İşte, hepinizin evlerinize gitmek üzere dağılacağınız ve beni yalnız bırakacağınız saat geliyor

Gerçeği Kitap:

Tanrı övünmez. Tanrı gurur duymaz. Tanrı nazik, sevgi dolu ve yine de insanlığa verdiği talimatta kararlıdır.

31 Mayıs 2013sevgi ve merhamet babası

Sevgili kızım, kendimi bu dünyadaki Tanrı’nın çocuklarına gösterme yolum tek bir kaynaktan geçer ve o da Kutsal Ruh’tur . Kendimi onlara başka bir yolla tanıtamam.

Kutsal Ruh’un Varlığı olmadan Sesim duyulamaz. Böylece Kutsal Ruh seçilmiş bir canın üzerine indiğinde Sesim duyurulabilir. Ama farkında ol. Kutsal Ruh yalnızca dinleyen ve kendilerine verileni basitçe ileten ruhlarda bulunabilir.

Kutsal Ruh, insanlara Tanrı’nın Sözünü söylemeleri için ilham verebilir, ancak bu tür ruhlar bundan sapamaz. Yazan, iletişim kuran, konuşan ve kendisine Kutsal Ruh’un Gücü tarafından verilen Tanrı Sözü’nü temsil ettiğini söyleyen hiç kimse, Benim En Kutsal Sözüm’ün kendi yorumunu asla yapmamalıdır.

Tanrı Sözü’nü ilan eden ve Kutsal Ruh tarafından yetkilendirilmiş olan hiç kimse bu gerçekle asla övünmez. Asla benim adıma bir başkasını kınamazlar, başkaları hakkında kötü konuşmazlar veya onlara iftira atmazlar. Bunun olduğunu gördüğünüzde, Kutsal Ruh’un orada olmadığını bileceksiniz.

Pek çok sahte peygamber, kendilerine Kutsal Ruh Armağanı verildiği gerçeğiyle övünerek yüksek sesle bağırır, ama bu bir yalandır. Yalancıyı, bilgili olduğunu, teolojide büyük bir eğitim aldığını ve bu nedenle Benim hakkımda diğerlerinden daha fazla şey bildiğini söylediğinde ve ardından Benim Adımla konuştuğunu söyleyen başkalarını kınama yetkisi verildiğini iddia ettiğinde bilin. Bu kibir asla Tanrı’dan gelemez.

Tanrı övünmez. Tanrı gurur duymaz. Tanrı nazik, sevgi dolu ve yine de insanlığa verdiği talimatta kararlıdır. Benim adıma hiçbir gerçek peygambere, gerçek müride veya kutsal hizmetliye bir başkasını incitmesine veya aşağılamasına asla izin vermezdi.

Kutsal Ruh’un Hediyesine sahip olmayan sahte peygamberlere dikkat edin, çünkü sizi yoldan çıkaracaklar. Her biriniz için seçtiğim yolun aksi istikametinde sizi yönlendirecekler.

İsa’nız

https://fatherofloveandmercy-wordpress-com.translate.goog/2013/05/31/god-is-not-boastful-god-is-not-proud-god-is-gentle-loving-and-yet-firm-in-his-instruction-to-humanity/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp

 

https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2013/05/31/god-is-not-boastful-god-is-not-proud-god-is-gentle-loving-and-yet-firm-in-his-instruction-to-humanity/

 

 

 

———–
Ortodoks:

32 “İşte, hepinizin evlerinize gitmek üzere dağılacağınız ve beni yalnız bırakacağınız saat geliyor, geldi bile. Ama ben yalnız değilim, Baba benimle birliktedir.”

https://sahneleme.incil.info/referans/Yuhanna+16:1

 

https://www.biblegateway.com/passage/?search=Acts+25%3A13-19%3B+++++John+16%3A23-33&version=NRSVCE;NR2006;SCH2000;NT-HU;BDS

 

https://www.oca.org/readings/daily/2023/06/01

 

 

———-
Roma Katolik:

https://bible.usccb.org/bible/readings/060123.cfm

Deccal'i önlemek için tüm insanlığın iyiliği için birlikte çalışmalıyız çocuklar (16/02/2012)